Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Václav Noid Bárta je trojnásobným otcem: V porodnici neskrýval slzy dojetí

Václav Noid Bárta a Eliška Grabcová
Václav Noid Bárta a Eliška Grabcová
Zdroj: Profimedia
Václav Noid Bárta a Eliška Grabcová

Zpěvák Václav Noid Bárta prožívá chvíle obrovské radosti. Jeho partnerka Eliška Grabcová mu totiž porodila krásnou holčičku, které společně dali nádherné české jméno Anna. Trojnásobný otec se na sociální síti pochlubil dojemnou fotkou, na které tvrďák dokonce ukázal oči zalité slzami štěstí. 

Václav Noid Bárta by nemohl být šťastnější. Zpěvák a herec, který nově září v seriálu ZOO, přivítal na světě svou třetí dceru Aničku, kterou mu porodila jeho dlouholetá partnerka Gabriela Grabcová. Pyšný tatínek na svém Instagramu sdílel snímek přímo z porodnice a neskrýval, nakolik jej narození holčičky vzalo. „Milujeme tě, Aničko. Děkuju ti, lásko. Holky jsou v pořádku, taťka bulí,” napsal k příspěvku zpěvák a připojil k němu i několik červených srdcí. 

Další potomek už nebude

Zpěvák má se svou partnerkou už tedy dvě děti – holčičky. Celkem je ale otcem tří dcer. Nejstarší Terezku mu přivedla na svět jeho bývalá manželka Gabriela Dvořáková. Šťastný otec je z dcer nadšený, na druhou stranu ale přiznává, že dalšího potomka už neplánuje. „A tím s plozením končím. Tři holky stačí a já stejně kluky neumím. Navíc už vím, jak holky vychovávat, takže jsem rád, že to bude holčička,” nechal se umělec slyšet v době, kdy s partnerkou těhotenství oznámili světu. 

Touha po dalším dítku vznikla ve chvíli, kdy Bárta s partnerkou pracovali na písni pro Evu Burešovou s názvem Malý princ. „Když jsme před časem s Eliškou skládali písničku Malý princ pro Evu Burešovou, tak jsme si říkali, že bychom si možná ještě nějakého malého prince nebo princeznu pořídili. A je to tady. Bude nás pět,” hlásal v říjnu loňského roku zpěvák do světa. 

Gratulace od kolegů

Snímek s novorozenou holčičkou na sociální síti okamžitě po zveřejnění zavalila lavina gratulací, a to nejen od fanoušků, ale také od kolegů Bárty. „Gratulujeme všichni. Aničko, krásný život,” napsala pod fotku Marta Jandová. „Vaší, gratuluji vám! Nekonečně Božího požehnání a lásky přeji Aničce a vám všem,” přidala se Iva Pazderková. Gratulace ale nechyběly například ani od Marka Ztraceného, Martiny Pártlové anebo Honzy Musila. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky