Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Václav Noid Bárta vytáhl rodinku ven: Pochlubil se roztomilou měsíční dcerou

Václav Noid Bárta
Václav Noid Bárta
Zdroj: Profimedia
Václav Noid Bárta

Herec a zpěvák Václav Noid Bárta v posledních týdnech prožívá chvíle obrovské radosti. Jeho partnerka Eliška Grabcová mu totiž před měsícem porodila krásnou a zdravou holčičku, které dali jméno Anička. Celou svou rodinu teď zpěvák vzal s sebou na zahradní párty k příležitosti oslav muzikálu Slunce, seno, jahody. A z rozkošné Aničky byli všichni úplně vedle. 

Drsňák Václav Noid Bárta je nyní pyšným tatínkem rovnou tří holčiček a péči a starost o ně si dokonale užívá. Se svou bývalou manželkou, modelkou Gabrielou Dvořákovou, má zpěvák jednu dceru. Jeho nynější partnerka, Eliška Grabcová, mu pak nadělila potomky rovnou dva, a to zase holčičky. „A tím s plozením končím. Tři holky stačí a já stejně kluky neumím. Navíc už vím, jak holky vychovávat, takže jsem rád, že to bude holčička,” nechal se Václav slyšet pro Blesk v době, kdy měsíční Anička byla ještě u maminky v bříšku. 

Poprvé ve společnosti

Hvězdy a tvůrci nového muzikálu Slunce, seno, jahody se před pár dny sešli na zahradní party, aby si společně na chvíli odpočinuli před blížící se premiérou, a nechyběl mezi nimi ani trojnásobný tatínek, který vůbec poprvé od porodu vzal svou partnerku, dceru Elenku a také měsíční dcerku do společnosti. „Přišel jsem se s rodinou podívat za kamarády. Moje žena Eliška je měsíc po porodu a dlouho kamarády neviděla. Tím, že odtud bydlíme devět minut, tak jsme vyrazili,” nechal se Václav Noid Bárta slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz, proč si událost nenechali ujít. 

Jako Sylvester Stallone

Sympatický herec a zpěvák si své děti náramně užívá a vypadá to, že by ani nemohl být šťastnější. „Být trojnásobným tatínkem je krásné. Jak už jsem říkal, připadám si jako Sylvester Stallone, který má také tři dcery. Nejstarší Terezka je velká ségra, tak se stará, stejně jako Elinka,” chválil Bárta své dcery, které jsou z malé Aničky rovněž nesmírně nadšené. 

I proto, nakolik šťastně společně všichni vypadají, se nabízí otázka, zda by si zpěvák nechtěl svou milovanou partnerku vzít. A jak Bárta Blesku prozradil, svatbu rozhodně plánují, zahalili ji ale rouškou tajemství. „Eliška je láska mého života a nikdy bych ji za nic na světě nevyměnil. Svatba bude, ale všichni se to dozví až po ní,” usmíval se herec. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky