Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Václav Kopta ukázal manželku: Téměř čtyřicet let vztahu, stále je krásná!

Václav Kopta a Simona Vrbická
Václav Kopta a Simona Vrbická
Zdroj: Profimedia
Václav Kopta a Simona Vrbická

Václav Kopta se Simonou Vrbickou tvoří jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu, manželé za dva roky oslaví čtyřicet společných let. I když začátky nebyly jednoduché, Kopta a jeho žena jsou stále jako zamilované hrdličky, což předvedli na nedávných fotkách z dovolené.

Václav Kopta a Simona Vrbická se dali dohromady během studií na konzervatoři, kdy jim bylo pouhých 17 let! Svatba proběhla o 13 let později a dnes mají manželé dvě krásné dospělé dcery.

Vzhledem k útlému mládí, ve kterém se dvojice seznámila, ale začátky jejich vztahu připomínaly jízdu na horské dráze.

„My jsme prožili poměrně bouřlivý vztah, než jsme zjistili, že chceme být opravdu spolu a že spolu chceme rodinu. Prošli jsme si různými peripetiemi,“ svěřila se před časem Vrbická webu super.cz.

Kopta ale s humorem sobě vlastním slova své ženy ještě doplnil. „Já ne teda. Simona teď mluví hodně za sebe. Já jsem to bohužel nezažil a těžce to nesu. Jediný můj jiný vztah byl s Petrem Maláskem a to taky nedopadlo úplně dobře,“ smál se herec. 

Kopta prozradil recept na šťastné manželství, je to láska!

„Tolerance, společné záliby a smysl pro humor,“ prozradila Simona Vrbická výše zmíněnému webu recept na spokojené manželství.

Václav Kopta ale tvrdí, že nejdůležitější je láska. „Vždycky mě zaráží, jak z toho moje žena kličkuje těmi frázemi o toleranci. Přátelé, je to láska,“ doplnil svou manželku.

Za relaxem vyráží Kopta s rodinou každý rok do Chorvatska a ani letošní rok nebyl výjimkou. Na Instagramu se pak herec pochlubil fotkou své ženy v plavkách.

Herec tradičně vyrazil s rodinou do Chorvatska a ukázal křivky své manželky Simony

Václav Kopta si po náročném pandemickém roce, kdy se dokonce na čas stal profesionálním řidičem autobusu, užil dovolenou naplno.

„I letos, ostatně jako každoročně, strávíme s rodinou letní dovolenou v Chorvatsku. Máme tam oblíbené místo a vždy se rádi vracíme, jezdíme pravidelně na 14 dní,“ řekl Václav Kopta super.cz.

Herce ale čekají kromě dovolené i pracovní závazky. „Během léta také hraji, takže letošní prázdniny pro mě budou pracovní i odpočinkové, ostatně jako každým rokem. Ve volných prázdninových dnech budeme cestovat po Čechách, na to se také moc těším. A hlavně se těším na diváky a na kolegy,“ uzavřel.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU