Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krach manželství kvůli psychopatovi? Karla si v Ulici prochází peklem

Markéta Stehlíková jako Karla Márová
Markéta Stehlíková jako Karla Márová
Zdroj: TV Nova
Markéta Stehlíková jako Karla Márová

V seriálu Ulice se v poslední době hodně řeší partnerské vztahy. Nyní se hroutí manželství Karly a Máry Marečkových, a to kvůli Karlině provalené nevěře. Jakým peklem si nyní Karla prochází a jak to začínají odnášet i její a Márovy děti? To naznačí tato ukázka z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice líčí ve svých příbězích zejména nejrůznější vztahové peripetie. Občas se zdá, jako by ho psal samotný život. To je případ také Karly (Markéta Stehlíková) a Máry (Kryštof Rímský), jejichž manželství se otřásá v základech od chvíle, kdy Karla musela Márovi přiznat románek se scenáristou Jakubem (Jan Mansfeld).

Psychopat ohrožující rodinu

Ze sympaťáka, jenž Karlu dokonale oblbnul, se totiž vyklubal psychopat ohrožující její rodinu, když to s ním chtěla skončit. Pro Máru to tehdy byla obrovská rána. Přestože od té doby uplynulo již několik měsíců, pořád to v něm hlodá. Karle již nevěří, kope kolem sebe, nedokáže udržet nervy na uzdě, neboť je to pro něj stále hodně bolestivé. O domácí pohodě si ti dva teď opravdu mohou nechat jen zdát.

Bohužel mají dvě malé děti, Vojtu (Jakub Šrámek) a Kustíka (Samuel a Rafael Martinicovi), které to všechno vnímají, ačkoliv se Karla i Mára snaží před nimi své problémy neventilovat. Na všechny je toho už moc. Nešťastná Karla se začíná psychicky hroutit, byť je odhodlaná rodinu zachránit. Co bude dál? Jakým peklem si prochází? Co všechno prozradí své nejlepší kamarádce Dominice (Barbora Vyskočilová)? A co je pro ni varovný signál, že takhle to už dál opravdu nejde, že by tuhle patovou situaci měli s Márou co nejrychleji začít řešit? To napoví tato ukázka z nových dílů Ulice.  

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky