Seriál Ulice líčí ve svých příbězích zejména nejrůznější vztahové peripetie. Občas se zdá, jako by ho psal samotný život. To je případ také Karly (Markéta Stehlíková) a Máry (Kryštof Rímský), jejichž manželství se otřásá v základech od chvíle, kdy Karla musela Márovi přiznat románek se scenáristou Jakubem (Jan Mansfeld).

Psychopat ohrožující rodinu

Ze sympaťáka, jenž Karlu dokonale oblbnul, se totiž vyklubal psychopat ohrožující její rodinu, když to s ním chtěla skončit. Pro Máru to tehdy byla obrovská rána. Přestože od té doby uplynulo již několik měsíců, pořád to v něm hlodá. Karle již nevěří, kope kolem sebe, nedokáže udržet nervy na uzdě, neboť je to pro něj stále hodně bolestivé. O domácí pohodě si ti dva teď opravdu mohou nechat jen zdát.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Bohužel mají dvě malé děti, Vojtu (Jakub Šrámek) a Kustíka (Samuel a Rafael Martinicovi), které to všechno vnímají, ačkoliv se Karla i Mára snaží před nimi své problémy neventilovat. Na všechny je toho už moc. Nešťastná Karla se začíná psychicky hroutit, byť je odhodlaná rodinu zachránit. Co bude dál? Jakým peklem si prochází? Co všechno prozradí své nejlepší kamarádce Dominice (Barbora Vyskočilová)? A co je pro ni varovný signál, že takhle to už dál opravdu nejde, že by tuhle patovou situaci měli s Márou co nejrychleji začít řešit? To napoví tato ukázka z nových dílů Ulice.

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.