Zdroj: VLM

Linda Rybová alias Blanka Voláková je maminka dvou dětí. Syn Adam je bezproblémový a studuje v Americe. Pár vrásek na čele jí ovšem udělal ve chvíli, kdy začal randit s její sestřičkou ze zubní ordinace. Nakonec se ukázalo, že Adam a Jarka dokážou tvořit harmonický pár i na dálku.

Dcera Kristýna jí dává ovšem zabrat za oba dva. V minulosti se dostala do problémů díky svému přítelovi Denisovi, který měl velmi blízko k drogám.

Úlevu od rodinných trápení našla Blanka v alkoholu. Pomocnou ruku jí nabídl i její současný přítel Evžen, který je abstinujícím alkoholikem. Blanku se tak před démonem alkoholu snažil uchránit, jak mohl.

Falešná láska

Když už to vypadalo tak, že je u Blanky vše zalito sluncem, objevil se další zádrhel. Kristýna začala chodit s mladým investigativním novinářem Daliborem Tomáškem. V minulosti jí pomohl varovat lidi před ezošmejdkou Julií Papežovou. V té době ještě sympatie Blanky měl. Nyní mu ovšem zubařka nemůže přijít na jméno.

Pro Blanku je nejvíce alarmující Kristýnina důvěra k zvídavému novináři. Snaživý mladík ji naprosto učaroval. Dalibor Tomášek se podle starostlivé matky až moc zajímá o jejich soukromí a nepříznivou minulost.

Kristýna, kterou hraje Sára Korbelová má za sebou v seriálu už pořádnou dávku dramat. Díky panickým atakám propadla do spár ezošmejdky, která jí stejně jako ataky ničila život také. Dospívající brunetka se konečně postavila na vlastní nohy. Našla si práci a připravuje se na vysokou školu.

Kostlivec ve skříni

Dalibor zašel na setkání alkoholiků, které navštěvuje i Evžen. Přítel Blanky se podělil o svůj velmi osobní příběh s ostatními účastníky. Jeho slova zaujmou mladého novináře až tak, že chce Evženův příběh zveřejnit. Zatímco Evžen je nápadu poměrně nakloněn a chystá se s mladým investigativcem spolupracovat, Blanka to striktně odmítá. Dokonce kvůli tomu dojde k ostré hádce mezi nimi.

Zubařka, která bojovala se závislostí na alkoholu nechce, aby někdo cizí znal jejich příběh. Evžen jí oponuje tím, že to stejně plno lidí ví bez ohledu na článek.

Blance nevadí nejen ztráta soukromí, ale i povaha novináře. Bojí se, že mladík využívá Kristýnu kvůli tomu, aby měl exkluzivní obsah do svého článku. Obviňuje ho i z porušování novinářské etiky. Podle ní je psát o rodině své přítelkyně naprosto nepřípustné.

Místní zubařka si je vědoma toho, že by článek mohl poškodit její pověst mezi klienty. Navíc má zkušenost s tím, jak moc je její dcera lehce ovlivnitelná. Vztah Kristýny a Blanky se kvůli nedůvěře otřásá v základech. Zamilovaná brunetka vyčítá své mamince, že jí stále předhazuje to, jak naletěla léčitelce Jůlii Papežové.

Nekonečné drama

Není to přitom tak dávno, co Blanka řešila se svým partnerem jeho opětovnou chuť k alkoholu. V životě Evžena se objevila jeho bývalá žena Hana a zamávalo to s ním tak, že se několikrát málem napil. Podporu našel nečekaně i u expartnera Blanky Luďka.

Právě postava Luďka si prošla v seriálu obrovskou proměnou. Z tyrana, který nenechal Blanku ani po rozvodu na pokoji, se stal podporující člověk, který táhne se svou rodinou za jeden provaz. V období, kdy Blanku terorizoval ji dokonce znásilnil. Sympatická zubařka dostala už několik ran osudu. Co ji ještě čeká?

Zdroj: TV Nova

Související články