Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tyto herečky natáčely těhotné a vy jste to nevěděli! Jak svá bříška maskovaly?

Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (19)

Úspěšné seriály se točí léta, a tak není divu, že se stává, že herečky v průběhu natáčení otěhotní. Někdy se tvůrci rozhodnou těhotenské bříško do děje zapracovat, ovšem někdy to není vzhledem k charakteru postavy nebo stylu seriálu možné a tak je potřeba změny na postavě maskovat. 

Podívejte se, jak úspěšní kostyméři byli, ve většině případů jste určitě nevěděli, že je vaše oblíbená postava ze seriálu, ale i filmu těhotná.

Nebo jste snad poznali, že atraktivní Carrie Bradshaw, postava ze seriálu Sex ve městě, byla během natáčení těhotná? Tvůrcům se opravdu nehodilo, aby žena, která si s dětmi neví rady a vlastně ani pořádně nemá, s kým by je měla, otěhotněla. Představitelka novinářky Carrie Sarah Jessica Parker si tedy musela bříško celou dobu maskovat. Což byl oříšek pro kostyméry. Sex ve městě byl totiž mimo jiné také postaven na módních kreacích hlavních ženských postav a nespoutané Carrie obzvlášť. 

V galerii najdete další herecké hvězdy, kterým se podařilo zamaskovat fakt, že jim pod srdcem roste nový život. Jedna musela dokonce maskovat, že nabrala úctyhodných 35 kilogramů!

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky