Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Týnuš Třešničková se rozešla s kontroverzním podnikatelem, teď si vyřizují účty

Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková
Zdroj: Profimedia
Týnuš Třešničková

Týnuš Třešničková a Ladislav Bisenius už netvoří pár, rozchod dvojice ale rozhodně neprobíhá v přátelském duchu. Podnikatel na svou ex vytahuje například nevěru a tvrdí, že Týna vše přepočítává na finance. Youtuberka na slova svého bývalého přítele ihned zareagovala na svém Instagramu a smazala společné fotky.

Týna Třešňáková alias Týnuš Třešničková a její partner Ladislav Bisenius působili jako vyrovnaný pár, ve skutečnosti jejich soužití bylo podle podnikatelových slov pořádná divočina.

„Sice jsme tvořili hezký pár a měli se rádi… Ale radši si přeji, abych Týnuš nikdy v životě nepotkal. Tři měsíce jsem jí dělal fotografa a vymýšlel program, aby jí nepadali sledující. Jestli má nějakou soudnost, ať ty fotky smaže, všechny jsou ode mě. Pomohl jsem jí přečkat těžké chvíle. A to ani neříkám, že to stálo nesmysl peněz,“ napsal Bisenius na Instagram drsné vyjádření k rozchodu.

Třešničková je podle svého ex sobecká a zlá osoba. „Tento člověk má rád jenom sám sebe a všechno strašně přepočítává na peníze. Myslel jsem, že ji trošku napravím. Ona vlastně nenávidí lidi. Vůbec nevím, na co si před vámi hraje. A to, že si vše platí sama? Strašně zlý člověk. Možná je to kvůli té nehodě,“ neváhal podnikatel použít podpásovku a navezl se do blogerčina traumatického zážitku. To navíc není vše, co o Týnuš prozradil, údajně mu byla nevěrná!

„Podvedla mě,“ obvinil Bisenius Třešničkovou z nevěry

„Ten člověk mě podvedl hned při první příležitosti! Šrot! Nevím tedy, s kým mě hned v neděli podvedla. Ale ten člověk musel být taky strašný zoufalec, když my dva s Týnuš jsme to neměli ani pořádně vyřešené,“ tvrdí Bisenius.

Podnikatel na Týnuš nenechal nit suchou a podpořil svými slovy mínění fanoušků, které nedávno youtuberka vyvracela. „Vše jsem si platila sama. Upřímně, tyto stálé předsudky opravdu nemám ráda a jsem na ně už dost alergická. Za úspěchem ženy se pokaždé hledá sponzor. Já jsem hrdá na to, že si vše můžu dovolit sama a jsem samostatná. V dnešní době už je úplně běžné, že ženy vydělávají více než muži. Tak prosím hned neškatulkujte,“ rozčilovala se Třešničková na začátku března.

Podle Bisenia je ale realita trochu jiná a Týna se skutečně od mužů nechává ráda „rozmazlovat“. Na nařčení svého bývalého přítele Třešničková ihned reagovala na Instagramu, nejprve mu poslala vzkaz a následně se snažila celou věc svým fanouškům vysvětlit.

„Tohle jsem od něj nečekala, vydíral mě,“ tvrdí Týnuš 

„Uf. Nechtěla jsem to tady vůbec ventilovat, ale nemůžu jinak. S Láďou už netvoříme pár. Je to hodný člověk, ale to, co teď předvádí, mě jen utvrdilo v tom, že jsem udělala správně. Bohužel jsem se necítila šťastná. Zkoušeli jsme to stále dát dohromady, ale srdci neporučíš. Na Instagramu vše možná vypadalo idylicky, ale nebylo tomu tak,“ napsala Týnuš k aféře své vyjádření a později ještě nahrála svým sledujícím video.

„Ahoj, asi jste si všimli, co se z mého rozchodu udělalo za mediální kauzu, je mi líto, co se píše, a proto se k tomu chci také vyjádřit. Láďa byl jeden z mála lidí, kterým jsem důvěřovala, obvykle si k sobě málokoho pustím. O to více mě překvapilo, že mi takhle ublížil, vůbec jsem to od něj nečekala. Věc se má tak, že nám to neklapalo, a tak jsem to ukončila. Bohužel z druhé strany se mi dostalo pouze vyhrožování a dopadlo to takhle. Výhrůžkám jsem nepřikládala velkou váhu, nevěřila jsem, že by dospělý člověk byl tohoto schopen. Myslím, že dospělí lidé by si měli umět tyhle věci vyříkat sami, u nás se to bohužel nestalo. Nebudu nikoho špinit ani přesvědčovat, není to můj styl,“ uzavřela Třešničková, kterou Biseniův nečekaný útok evidentně překvapil.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky