Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Youtuberka Týnuš Třešničková se rozhodla, že už rozsáhlé jizvy skrývat nebude

Týna Třešňáková
Týna Třešňáková
Zdroj: Instagram Týnuš Třešničkové
Více v galerii
Týna Třešňáková

Kristýna Třešňáková známá jako Týnuš Třešničková se dle svých slov učí milovat své jizvy. Krásná youtuberka se ukázala sledujícím ve dvoudílných plavkách. Snaží se tak dodat odvahu i ostatním dívkám, které se stydí za to, že jejich tělo není dokonalé.

Budou tomu už dva roky, co se Kristýně Třešňákové otočil celý svět vzhůru nohama. Úspěšná youtuberka odcestovala s přítelem Viktorem Hajíčkem na dovolenou, v luxusní restauraci ale došlo k chybě číšníka, která poznamenala Týnuš na celý život!

Osudová chyba

Pracovník baru se přiblížil s neznámou hořlavinou přímo k místu, kde zrovna hvězda internetu seděla se svým partnerem, a následně došlo k explozi, která popálila Týnu na obličeji, rukách, krku a hrudníku.

Třešňáková pak musela zůstat dlouhých devět měsíců v Istanbulu, kde v místní nemocnici podstoupila řadu léčebných procedur. I přes snahu lékařů bohužel mladé ženě zůstaly rozsáhlé jizvy. Týnuš se ale nové výzvě postavila čelem a nyní je příkladem pro stejně postižené pacienty!

Inspirace pro ostatní

Na Instagramu pravidelně ukazuje, že jizvy nejsou nic, za co by měli lidé stydět a sklízí obrovský úspěch! "Ani jsem nevěřila, že si na sebe vezmu letos dvoudílné plavky, ale here I am. Učím se po krůčkách milovat své jizvy víc a víc. A přestože tohle není konečný stav, nechci čekat až... Tělo každé ženy (i muže) je tak dokonalé a jedinečné, že ozdoba strií, jizev nebo třeba pigmentových skvrn jim dodává pouze na unikátnosti, za kterou není potřeba se stydět," napsala nedávno Týnuš popisek k jedné ze svých fotek, na které je v bikinách.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky