Budou tomu už dva roky, co se Kristýně Třešňákové otočil celý svět vzhůru nohama. Úspěšná youtuberka odcestovala s přítelem Viktorem Hajíčkem na dovolenou, v luxusní restauraci ale došlo k chybě číšníka, která poznamenala Týnuš na celý život!

Osudová chyba

Pracovník baru se přiblížil s neznámou hořlavinou přímo k místu, kde zrovna hvězda internetu seděla se svým partnerem, a následně došlo k explozi, která popálila Týnu na obličeji, rukách, krku a hrudníku.

Třešňáková pak musela zůstat dlouhých devět měsíců v Istanbulu, kde v místní nemocnici podstoupila řadu léčebných procedur. I přes snahu lékařů bohužel mladé ženě zůstaly rozsáhlé jizvy. Týnuš se ale nové výzvě postavila čelem a nyní je příkladem pro stejně postižené pacienty!

Inspirace pro ostatní

Na Instagramu pravidelně ukazuje, že jizvy nejsou nic, za co by měli lidé stydět a sklízí obrovský úspěch! "Ani jsem nevěřila, že si na sebe vezmu letos dvoudílné plavky, ale here I am. Učím se po krůčkách milovat své jizvy víc a víc. A přestože tohle není konečný stav, nechci čekat až... Tělo každé ženy (i muže) je tak dokonalé a jedinečné, že ozdoba strií, jizev nebo třeba pigmentových skvrn jim dodává pouze na unikátnosti, za kterou není potřeba se stydět," napsala nedávno Týnuš popisek k jedné ze svých fotek, na které je v bikinách.