Týnuš Třešničková a movitý italský podnikatel David Nebbia tvořili pár tři roky a na první pohled jejich vztah působil idylicky.

Hrdličky spolu pravidelně cestovaly do Itálie a užívali si luxusních nákupů i večeří a západů slunce u moře. Proto jejich náhlý rozchod všechny překvapil.

„Ahoj všichni. Musíme s vámi sdílet něco důležitého. Po pečlivém uvážení a po určitém čase zpracování tohoto těžkého rozhodnutí jsme se rozhodli ukončit náš vztah. Udržovat vztah na dálku se ukázalo být složitější, než jsme předpokládali. Věříme, že v tuto chvíli tím nejlepším rozhodnutím pro nás oba je jít každý vlastní cestou. I přes to, že již nebudeme tvořit pár, zůstáváme dobrými přáteli a rozcházíme se v tom nejlepším,“ napsala influencerka s tím, že s bývalým partnerem dál zůstává dobrá kamarádka.

„Stále nám na tom druhém velmi záleží a přejeme si navzájem jen to nejlepší. Nebylo to lehké rozhodnutí ani pro jednoho z nás, ale věříme, že je to správné. Ceníme si vaší podpory a lásky, kterou jste nám prokázali během naší společné cesty. Děkujeme, že chápete a respektujete naše soukromí. S láskou Kristýna a David,“ stálo ve společném vyjádření, které dvojice umístila na Instagram.

V minulosti influencerka chodila s podnikateli Viktorem Hajíčkem, kterého vystřídal Ladislav Bisenius, s nímž měla Týnuš velice bouřlivý rozpad vztahu.

Podnikatel pak v různých rozhovorech prohlašoval, že ho Týnuš podvedla a že má ráda jen sama sebe a drahé dárky.

Proto se rozhodl Nebbia své nyní už bývalé partnerky zastat ve videu, které sdílel na sociální síti.

Strávil jsem s ní skoro tři roky a nikdy jsem to neviděl

„Narazil jsem na některé nedávné články o našem rozchodu a cítil jsem, že je nutné promluvit. Některé bulváry bohužel rádi oživují starý citát jednoho z Týnuš bývalých. Někoho, kdo s ní netrávil skoro čas. Tvrdil, že Týnuš nenávidí lidi, miluje jen sama sebe a vše počítá z hlediska peněz.“ Říkal jsem si: Páni... Opravdu? Strávil jsem s ní skoro tři roky a nikdy jsem to neviděl. Jak je to možné?“ rozpovídal se David, který evidentně k influencerce stále chová vřelé city.

V druhé části se pak podnikatel rozepsal o kladech Třešničková, která je podle něj velice citlivá a ráda pomáhá druhým a rozhodně není vypočítavá, jak jí často lidé předhazují.

„Dovolte mi tedy sdílet to, co jsem za poslední roky viděl. Viděl jsem ji organizovat prodej oblečení, každou korunu darovat na charitu. Navzdory své masivní základně sledujících jsem viděl, jak si našla čas na to, aby osobně reagovala každému se skutečnou péčí. To asi nedělá každý top influencer. Viděl jsem, jak pomáhá malým českým podnikům rozjíždět, propaguje je, aniž by něco za to čekala,“ pokračoval Nebbia v opěvování své ex.


„V neposlední řadě jsem viděl, jak neuvěřitelně štědrá je k těm, které miluje, včetně své rodiny a mě. Během našeho vztahu jsem od ní dostal mnoho ohleduplných a drahých dárků. Sdílím jen pár faktů, protože bych se chtěl ujistit, že víte, jaká Kristýna skutečně je s lidmi, kteří si to zaslouží. Ne s každým, ale jen s těmi, kteří si to zaslouží,“ dodal podnikatel a v závěru zavtipkoval o pikantnostech, kterými by prý jistě zaujal bulvární redaktory. „Zdaleka ovšem není dokonalá a já mám spoustu šťavnatých detailů pro vaše drby... ale nikdy to neřeknu. To není můj styl,“ uzavřel Nebbia s úsměvem.

Týnuš Třešničková se stala v září 2018 jednou z obětí nehody ohnivé show v luxusní restauraci Nusr-et v Istanbulu, během které utrpěla popáleniny druhého stupně na pětatřiceti procentech těla včetně obličeje, krku a rukou.

Související články