Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nikita Machytková ve Tváři oslavila 18, výkonem všechny strčila do kapsy

Nikita Machytková
Nikita Machytková
Zdroj: TV Nova
Nikita Machytková

Devátá epizoda pořadu Tvoje tvář má známý hlas rozhodla o tom, kdo postoupí do finále a bude bojovat o titul absolutního šampióna. Ve skupině zkušených herců a hudebníků zatím na první příčce vede mladá hvězda Nikita Machytková.

Devátá řada Tvoje tvář má známý hlas se blíží do finále. V předposledním díle se rozhodlo, kdo z účastníků dostane možnost zabojovat o titul absolutního šampióna této sezóny.

Nedělní kolo soutěže ovládl herec Václav Kopta, který ztvárnil legendárního hudebníka Eltona Johna. Vítězství ovšem bylo velice těsné, jelikož Koptovi konkurovala Nikita Machytková, která se převtělila do zpěvačky Whitney Houston. 

Na konci dílu se pak diváci dozvěděli, kdo je aktuálně ve vedení na body a kdo postoupil do dalšího dílu.

Machytková strčila zkušenější kolegy do kapsy

Před posledním dílem je ve vedení s 253 body nejmladší účastnice show Tvoje tvář má známý hlas Nikita Machytková. Těsně za ní se umístili Václav Kopta, Monika Absolonová a Iva Kubelková.

Tuhle čtyřku čeká v desáté epizodě finální vystoupení které rozhodne, kdo další se ocitne v pomyslné síni slávy.

V minulosti Tvář vyhráli Jan Cina, Táňa Vilhelmová, Berenika Kohoutová, Marek Lambora, Jitka Čvančarová, David Gránský, Hana Holišová a Michaela Badinková. Na finále Tváře se můžete podívat již nyní na Voyo nebo příští neděli ve 20:20 na TV Nova.

Monika Absolonová je zatím na třetím místě, stále má ale šanci vyhrát

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky