video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

V sedmé epizodě show Tvoje tvář má známý hlas se Eva Burešová a Přemek Forejt pochlubili radostnou novinkou. O těhotenství herečky a zpěvačky se spekulovalo již několik týdnů a ona sama informaci potvrdila před týdnem na svém Instagramu.

V Tváři si zamilované hrdličky zazpívaly emotivní hit Us a následně oznámili, že čekají společného potomka.

První gratulace přišli od moderátorů Tváře. "Bylo to opravdu krásné a dojemné vystoupení. Moc gratulujeme k miminku. Děláte nám velkou radost, tak ať to všechno dobře dopadne," popřál dvojici Aleš Háma. "Seznámili se tady a jak vidíte, tak naše show má výsledky," doplnil svého kolegu Ondřej Sokol. Oba moderátoři zamilovanou dvojici obdarovali dárky pro miminko. Petře Nesvačilové se v očích leskly slzy dojetí.

Bartošová a Sepéši ožili

Na pódiu se po dojemném vystoupení Burešové a Forejta samozřejmě objevila osmička účinkujících složená z Moniky Absolonové, Václava Kopty, Ivy Kubelkové, Saši Rašilova, Denisy Nesvačilové, Martina Careva, Nikity Machytkové a Denise Šafaříka.

Soutěžící v díle věnovaném českým a slovenským hitům předvedli jako vždy profesionální výkony, nejvíce se ale originálu tentokrát přiblížili Denis Šafařík jako Petr Sepéši a Jitka Boho v roli Ivety Bartošové.

Velice vtipné číslo měl Saša Rašilov coby Lucie Bílá, svým číslem pobavil jak diváky, tak hvězdnou porotu.

Láska z Tváře

Eva Burešová a Přemek Forejt se dali dohromady na podzim roku 2020. Porotce kulinářské show MasterChef tehdy účinkoval ve Tváři jako host a zazpíval píseň Justina Timberlaka, čímž Evičku totálně ohromil.

Počínající románek ze začátku oba tajili, Forejt ale nakonec vztah s krásnou herečkou po několika měsících randění potvrdil.

Těhotenství oznámila Burešová na pódiu, kde se s Forejtem setkala poprvé

Související články