Erice Stárkové je šestatřicet let. To jí ale nebránilo v tom klofnout mladé maso. Její nový přítel je o deset let mladší. Jedná se o baskytaristu Zayu Ganbolda. „Jsou spolu už skoro půl roku. Nejdřív byli jen spoluhráči, pak se z nich stal pár,“ prozradil zdroj Blesku.

Erika to s tajnůstkařením vzdala a klidně ho zveřejnila na stories na Instagramu. Zaya má mongolské kořeny, ale mluví česky perfektně, jelikož se tady narodil. Kdo má rád opravdovou exotiku, jistě se na něj nebude moci vynadívat.

Zayu Ganbolda už Erika netají

Kromě hraní v divadle Erika často vystupuje jenom s ním a s kytarou. Její hlas je jako pohlazení po duši. Poznat ho ještě hlouběji budete moci už za chvíli. Erika se totiž účastní sedmé řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

„Já jsem fanoušek celoživotního převlíkání, tancování a zpívání a to si tady splním. Takže se neskutečně těším, bude to pořádná jízda. Bude to pro mě určitě naplňující a bude to něco nového,“ řekla Stárková pro web tv.nova.cz

Na koncertech ji doprovází na kytaru

Možná se tím konečně oprostí od role transsexuálky Dáši, se kterou ji má většina lidí pořád spojenou. „Režisér Honza Prušinovský nechtěl karikaturu. Říkal mi: Buď sama sebou! I díky setkání s mojí kamarádkou Lucií Brychtovou, která transformací prošla, jsem pochopila, že klíčem k postavě je být co nejženštější,“ vysvětlila herečka v pořadu Blízká setkání na Českém rozhlasu.

„Byla bych ráda, kdyby Dáša byla světlem pro všechny, kteří tou proměnou projdou,“ přeje si. Než se do hraní vrhla, svědomitě se na to připravovala. „Pustila jsem si před natáčením pár filmů a pozorovala na internetu tuto specifickou komunitu. Takže věřím, že jsem Dášu pochopila,“ řekla v Show Jana Krause.

Erika je konečně zamilovaná

Stárková přiznává, že jenom herectví ji zdaleka neuživí. „Jsem otevřená všemu. Tím, že se živím na plný úvazek hlídáním dětí, nemám nouzi o živobytí,“ netají herečka. V minulosti se živila třeba i jako barmanka.

Když má práce až nad hlavu, ví, kde si nejlépe odpočine. V lese. „S rodiči jsme trávili spoustu času v přírodě. Táta sportoval a stále sportuje, všechny nás k tomu i vedl. Objevovali jsme spolu krásy Vysočiny, v létě na kole, v zimě na běžkách. Pak taky nějaké to houbaření, pěší turistika,“ řekla pro Deník.cz

S novým přítelem je půl roku

„Táta je mimo jiné taky muzikant a pochází z muzikantské rodiny. Když jsme seděli u ohně, nebyl pro něj problém vzít do ruky kytaru, navíc moc hezky zpívá. Myslím, že moji rodiče jsou oba dost divocí,“ směje se Stárková, která je temperamentní po nich.