Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Denisa Nesvačilová to v Tvoje tvář má známý hlas opět rozbalí: Bude z ní Manson

Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
Zdroj: TV NOVA
Denisa Nesvačilová

Show Tvoje tvář má známý hlas jde do finále a v předposlední epizodě opět nebude nouze o skvělé výkony. Zvlášť náročnou a šokující proměnou tentokrát projde krásná herečka Denisa Nesvačilová.

Finále show Tvoje tvář má známý hlas se pomalu, ale jistě blíží. Diváci televize Nova uvidí tuto neděli již devátou epizodu a s ní i osmičku dokonalých proměn v podání Moniky Absolonové, Václavy Kopty, Ivy Kubelkové, Saši Rašilova, Denisy Nesvačilové, Martina Careva, Nikity Machytkové a Denise Šafaříka.

Na konci dílu se pak diváci dozvědí, kteří čtyři soutěžící budou usilovat o titul absolutního vítěze deváté řady Tváře.

Obrovská výzva čeká tentokrát na herečku Denisu Nesvačilovou, která se převtělí do kontroverzního hudebníka Marilyna Mansona a před diváky zazpívá jeho slavnou skladbu Sweet Dreams.

Marilyna miluju, říká Nesvačilová

I když je vizuální podoba zpěváka Marilyna Mansona trochu děsivá, Denisu Nesvačilovou to nijak nevykolejilo a naopak si svou proměnu velice užila.

"Já Marilyna Mansona miluju, takže mám z tohoto vystoupení velkou radost. Zkrátka jsem taková romantická duše. Musím přiznat, že už se mě na základě toho, když si to doma zkouším, trochu bojí i sousedka," směje se herečka.

Jak se soutěžícím Tvoje tvář má známý hlas dařilo se můžete podívat již nyní na Voyo nebo v neděli ve 20:20 na TV Nova.

Denisa Nevsačilová to na parketu pořádně rozjede

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky