Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Divoká objímačka a litry alkoholu: Hruška a Šebrle na večírku řádili

Roman Šebrle a Láďa Hruška
Roman Šebrle a Láďa Hruška
Zdroj: Profimedia
Roman Šebrle a Láďa Hruška

U Hostivařské přehrady se nedávno konala párty TV Prima a večírek si nenechala ujít celá řada známých tváří. Na akci dorazila například těhotná moderátorka Eva Perkausová, Petr Suchoň s rodinou, René Decastelo se svou novou partnerkou nebo Roman Šebrle a Láďa Hruška. 

Není tomu dlouho, co se konala párty, na které TV Prima představila nové pořady pro podzimní sezonu. Na akci dorazilo plno osobností z českého showbyznysu.

Nechyběla například těhotná moderátorka a herečka Eva Perkausová. Blondýnka měla na sobě růžové šaty, bílé sandálky na podpatku a kabelku přes rameno a velice jí to s bříškem slušelo.

S ročním synem se přijel pochlubit také moderátor hlavních zpráv Petr Suchoň se svou manželkou, bývalou tenisovou hvězdou Klárou Koukalovou. 

Šebrle skončil s Hruškou

Na akci televize Prima samozřejmě dorazil i Roman Šebrle, který si užíval jak alkoholu, tak společnosti krásných dívek. Bývalý desetibojař se podle informací webu eXtra věnoval v průběhu večera hned dvěma dívkám, nakonec ale zůstal se svým parťákem Láďou Hruškou, se kterým pařil až do ranních hodin.

Mezi hosty byl také Osmani Laffita se zbrusu novým účesem a René Decastelo, který dorazil v doprovodu své nové partnerky Evy. 

Titul největšího showmana večírku získal rozhodně Patrik Děrgel, který se v jednu chvilku ocitl na zemi u nohou své herecké kamarádky Jany Strykové. Pořádně rozjetý byl ale i Milan Peroutka. Ten strávil většinu večera po boku bývalé kolegyně Nikoly Čechové, známé jako Shopaholic Nicol a společně pak na parketu rozjeli velice žhavé tanečky. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky