Zdroj: VLM

Ivan Trojan byl nominací na Neviditelného herce velice poctěný. "Nominace pro mě byla čest a s velikou pokorou to přijímám, že můžu být v takové společnosti. Opravdu si toho vážím," svěřil se herec na galavečeru v rozhovoru pro iglanc.cz.

"Kdybych měl udělat svůj stupínek vítězů, tak by to byl Karel Höger, Rudolf Hrušinský a Viktor Preiss," prozradil Trojan, kdo je jeho favorit a dodal, že tyto kolegové zároveň měli vliv na jeho kariéru. "Všichni mě ovlivnili, s některými jsem si mohl i zahrát, s Viktorem i v divadle. Filmy Högera i Hrušínského jsou skvělý, tak jsem se samozřejmě nechal inspirovat," vychválil kamarády z branže.

"Teď máme po premiéře v Dejvickém divadle. Nazkoušeli jsme hru Petra Zelenky, jmenuje se to Fifty. Mám tam hlavní roli, takže žiju hodně tímhle představením. Na podzim pak budeme natáčet Docenta v režii Jirky Stracha a chystám Divadlo jednoho herce," prozradil Trojan, jaké má pracovní plány a dodal, že volného času mu moc nezbývá. "Bohužel jsem worhoholik. Ve volném čase sportuju. Mám rád sport, hrál jsem basketbal a kdybych měl o deset centimetrů víc, tak jsem se nestal hercem," sdělil s úsměvem.

Cenu získali Maciuchová a Preiss

Nominovaní herci na cenu byli: Viktor Preiss, Eduard Cupák, Karel Höger, Jiří Adamíra, Rudolf Hrušínský, Oldřich Kaiser, David Novotný, Josef Somr, Ivan Trojan a Václav Voska.

Za ženy nominaci získaly herečky: Jaroslava Adamová, Vilma Cibulková, Helena Dvořáková, Věra Galatíková, Tatiana Dyková, Daniela Kolářová, Hana Maciuchová, Dana Medřická, Taťjana Medvecká a Pavla Tomicová.

Vítězi ankety pořádané Českým rozhlasem se nakonec stali Viktor Preiss a Hana Maciuchová.

Ivan Trojan má stále plné ruce práce

Související články