Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Triumf Bartošové a další překvapení TýTý

Zdroj: Profimedia.cz

A máme to za sebou! Co? Přece maratón předávání nejrůznějších cen, který startuje začátkem roku a končí teď v dubnu. V sobotu ho uzavřelo předávání cen TýTý. A nebyla tu nouze o překvapení…

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Řekněme si pár slov o předávání televizních cen.

1. překvapení: Nebyla to nuda

Většina těchto velkých společenských akcí a galavečerů se sobě podobá jako vejce vejci – slovo moderátora a vyhlášení vítěze, který poděkuje „tátovi, mámě a všem, kdo mu pomohli a fandili“, střídá písnička. Letošní TýTý by tomuto stereotypu neuniklo, kdyby nevsadilo na výborného Dalibora Gondíka. Byl naprosto spontánní, pohodový i pohotový. A přirozený. Dalibor Gondík (na snímku) se tak chová i v soukromí, patří k těm lidem, kteří se k nám do bulváru nijak necpou, ale baví se normálně.

Dalibor Gondík

2. překvapení: Vyhrála Bartošová

Vítězství Ivety Bartošové v kategorii zpěvaček nečekal skoro nikdo. Soudě podle výrazu ve tváři ani favoritka Lucie Bílá, dokonce ani Iveta sama. Překvapením naopak nebylo, že se Iveta dostavila v bezkonkurenčně nejhorší róbě večera a že ze sebe tradičně nevypravila jediné kloudné slovo. Každopádně jí budiž cena přána – nepovedená minulost se jí stále vrací, nyní v mediální zpovědi bývalé Arturovy chůvy Goldy, která si po delším čase bůhví proč ohřívá svou starou polívčičku. Ač jsem z bulváru, tyhle opožděné zpovědi o tom, co bylo (a bylo už několikrát napsáno), jsou jen velká nuda.

Karel Voříšek, Markéta Fialová

3. překvapení: Vítěz Voříšek, opožděný Gott a káravý Dejdar

Absolutní vítězství moderátora Karla Voříška bylo skutečně překvapivé, čekal se spíš znovu triumf Hany Maciuchové. Méně překvapivý byl výstup Karla Gotta. Zatímco Voříšek s kolegyní Markétou Fialovou skutečně dorazili na předávání pozdě, Gottovo opožděné „entrée“ působilo poněkud nahraně. I Mistrovu děkovačku „letos jsem to tak trochu čekal“, každý tak trochu čekal… Neočekávané ale bylo vystoupení Martina Dejdara, který se obul do bulvárních časopisů, jež vydává společnost pořádající TýTý. Asi si vzpomněl na článek, který v jednom z nich vyšel na začátku roku pod titulkem Dejdar obral šéfy. Ve svém emotivním prohlášení se o něm ale nezmínil a vyzdvihl raději Jana Krause, který s oním týdeníkem vede svůj spor a TýTý úplně bojkotoval. Proč to schovávání?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky