Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Triky celebrit pro mladistvý vzhled může vyzkoušet každý normální smrtelník

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (35)

Kdo by chtěl stárnout a tím i samozřejmě chřadnou pomaleji, než je nutné? Asi nás bude takových většina. Jak to ale udělat? Recept na věčné mládí zřejmě našlo těchto deset celebrit! Prohlédněte si galerii, najdete tam jejich osvědčené návody, jak si zachovat pel mládí i daleko za středním věkem.

A budete zřejmě překvapeni, co se skrývá za nehasnoucí jiskrou v oku a pevným tělem známých tváří. Nejde totiž o žádné výrazné zásahy plastických chirurgů! V galerii najdete čtyřicátníky, padesátníky, ale také jednu šedesátnici! A všichni do jednoho vypadají na svůj věk skvěle.

Pokud se váš život dostává do své pomyslné poloviny nebo jste už za ní a máte pocit, že to nejlepší máte za sebou, tak neztrácejte naději, nic není ztraceno. Pořád můžete nad svými vrstevnicemi či vrstevníky vynikat a zkrátka vypadat na svůj věk skvěle. Dvacítku z padesátnice stejně žádný chirurg nevyčaruje, takže výmluvy, že na mladistvý vzhled nemáte potřebné finance, jsou zbytečné. Ve finále jde skutečně jen o dobrý pocit ze sebe, to ostatní pak už přijde samo.  

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky