Hlavním z nich je otázka sociálních sítí a dětí. Její bývalé lásky totiž nejsou kulantně řečeno příliš nadšené z toho, že bývalá modelka snímky potomků bohatě zásobuje svůj profil, který jí vydělává nemalé peníze.  

Naposledy se kvůli publikování fotografií dcery Rozárky rozzlobil Jaromír Soukup, se kterým se influencerka rozešla teprve před pár měsíci. Nelíbí se mu, že holčičku zná nyní celý národ, a to především z toho důvodu, že se obává o její bezpečnost. Než se s její matkou rozešel, žádné námitky nicméně neměl, a tak je možné, že se za jeho odmítavým postojem skrývá také nevraživost vůči bývalé přítelkyni a snaha se jí za nečekaný a bolestivý rozchod alespoň trochu pomstít.

Ať už je to jakkoli, neváhá mediální magnát svůj požadavek hnát dokonce před soud. “Ano, je to pravda. Budu to muset řešit předběžným opatřením. Nikdy nevíte, co koho napadne. Svět je plný bláznů,” vysvětlil Jaromír Soukup, proč se k tomuto kroku odhodlal.

Není ovšem prvním bývalým mužem Agáty Hanychové, který s ní má kvůli tomuto tématu rozbroje. Z toho, že společné dítě vystupuje na maminčině Instagramu, není nadšený ani její bývalý manžel Jakub Prachař, se kterým brunetka vychovává malou dceru Miu.

Zveřejňovat děti na sítích by mělo být trestné

On sám na sociální síti společnou fotku s dcerou zveřejnil pouze jednou. Své důvody dopodrobna rozebral v rozhovoru pro server Tiscali.cz. “Myslím, že tam děti nepatří. V určitém směru je to i nebezpečné. Zvlášť se mi nelíbí, když se na dětech vydělává. To je často i Miin případ. Když se na tom oba rodiče dohodnou, je to jiné. Ale digitální stopa se už nikdy neztratí. Myslím si, že zveřejňování dětí na sociálních sítích by do jistého věku mělo být trestné. Zvlášť u lidí, kteří jsou mediálně známí. U nich by se to nemělo dít vůbec,” sdělil starostlivý otec.

Připustil také, že měl v minulosti s bývalou ženou z tohoto důvodu spory. “Měli jsme dohodu, kterou neustále porušuje. Takže asi tak… Mohl bych se soudit, jenže to by trvalo i deset let. Nezbývá mi tedy nic jiného, ​​jen se na to z dálky dívat. Budu rád, když někdo v tomto směru změní soudní systém v Česku. Kdyby se mu to podařilo, velmi pěkně poděkuji,” řekl ostře Jakub Prachař.

Jediný z otců Agátiných dětí, který dosud neprotestoval, je tak Mirek Dopita, se kterým modelka znovu obnovila vztah. Část doby, kterou strávili odděleně, nicméně strávil na Bali a měl dost starostí s vlastními finančními potížemi, a tak mu nejspíš nic podobného nepřišlo ani na mysl. V případě, kdy by jejich obnovená láska znovu nevyšla, by tomu ale snadno mohlo být jinak, a tak nezbývá, než se v tomto směru nechat překvapit, co této dvojici osud nadělí.

Související články