Když před pár měsíci k Trávníčkům musela přijet policejní hlídka kvůli rodinným neshodám, vypadalo to, že se pomalu schyluje k rozvodu. Monika tehdy hned přispěchala s tvrzením, že jí manžel se synem Maxem neotvírali a nebrali telefon, a proto o ně měla strach.

Zavolala na nás policii

Jenže herec známý z pohádky Tři oříšky pro Popelku viděl celou situaci trochu jinak. "Monika na nás zavolala policii. Dnes v noci policie prohledala můj dům na udání Fialové – Trávníčkové," uvedl herec počátkem června pro deník Blesk. A policejní mluvčí Zdeněk Chalupa tehdy pro pořad Showtime potvrdil, že k hercovu domu hlídka skutečně vyjela kvůli narušení občanského soužití mezi partnery.

Přitom to nebylo poprvé, kdy to mezi manželi pořádně zaskřípalo. Letos na jaře si herec na Facebooku posteskl, že Monika začala žít s houslistou Jaroslavem Svěceným a bojí se, aby neztratil syna. I tenkrát ale Trávníčkova žena tvrdila, že dvojici asi někdo závidí a podivný příspěvek má na svědomí neznámý hacker.

Sny často leží v troskách

Teď to ale vypadá, že Monika konečně kápla božskou. "Pokud se manželství vydaří, je to jedna z nejskvělejších věcí v životě, jak pro manžele samotné, tak i pro jejich děti a okolí. Dobré manželství ale nevzniká náhodou a samospádem. Žádné manželství není (jen) procházkou s kytkou v ruce," napsala na sociální síti Trávničková.

Monika pak dodala, že považuje za chybu, když manželé postupem času zapomenou na lásku. "V manželství lidé poznávají závratné výšky, ale také nečekanou tvrdost pádů. A jejich sny často leží v troskách. Manželé podstupují mnoho zkoušek a pýcha jim často napovídá, aby si místo Lásky zvolili sebe," dodala produkční.

Monika zavzpomínala na šesté výročí svatby trochu netradičně, popsala tvrdé pády v manželství.

Související články