Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Trapasy roku 2021: Proslov Řezníka i nemístný snímek Hanychové

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Trapasy se nevyhýbají ani celebritám. Hvězdy českého showbyznysu občas šlápnou vedle a svým chováním způsobí pořádný poprask. Pojďte si s námi připomenout největší přešlapy hvězd v minulém roce.

Agáta Hanychová umí za každých okolností na svou osobu strhnout pozornost, ať už v negativním, či pozitivním směru. Dvojnásobná maminka si letos utrhla pořádnou ostudu, když navštívila Berlín a vyfotila se u památníku zavražděných Židů z druhé světové války.

Hanychová si ve snaze vytvořit sexy pózu položila na jeden z památníků boty a dodala oduševnělý text. "Berlín… Každý potřebuje v životě nějakou oporu, i když je založena na těch, kteří bohužel už s námi nejsou," napsala k provokujícímu snímku.

Místo chvály ale sklidila Agáta obrovskou kritiku. U fotky se sešlo přes tisíc komentářů, ve kterých lidé označují chování Hanychové za velice nevhodné. Ani to ale nedonutilo známou provokatérku snímek smazat.

Tohle se Hanychové moc nepovedlo 

Emma Smetana a její výchova

Zatímco většina maminek po porodu dodržuje šestinedělí a raději své novorozence berou pouze v kočárku na rychlé procházky, Emma Smetana a Jordan Haj mají zcela odlišný způsob výchovy.

Teprve třítýdenní holčičku vytáhl Haj uprostřed parku a začal předvádět, jak jeho dcera "umí" chodit. Při zvedání malé Ariel navíc dvojnásobný otec zvolil velice nevhodný úchop, při kterém mohl dceři nechtěně ublížit. Za tuto scénku, kterou Smetana sdílela na svém Instagramu, schytali rodiče masivní sprchu nenávistných komentářů.

"Z tohohle mi vyhrkly slzy. Není to normální, hlavně že je maminka tři týdny po porodu ve formě. Po tomhle jsem dala hned unfollow, protože nebudu přihlížet této rádoby péči," nebrali si fanoušci servítky. To ale Emmu a Jordana od alternativního přístupu neodradilo a s několika měsíční dcerou stihli navštívit například Berlín, Portugalsko či Francii.

Smetana a Haj mají tak trochu jinou výchovu

Řezník plival na všechny

Nemilým překvapením pro hudebníky byl proslov rapera Martina Pohla alias Řezníka během předávání cen letošní obnovené soutěže Český slavík. Řezníkovi se podařilo během krátké řeči urazit všechny přítomné hosty v sále.

"Upřímně jsem měl velkou radost, když tahle anketa skončila, a doufal jsem, že už se nebude obnovovat. Česká pop music je už roky na úplném dnu, nekopíruje zahraniční trendy… A když si občas naladím v autě rádio, udělá se mi fyzicky zle. Tohle je takový žebříček toho, co poslouchají ženské 50 až 60 plus. U nás jsou šikovní progresivní umělci, ale ti v tomhle sále nesedí," nebral si raper servítky.

Na jeho slova reagovala Monika Bagárová, která si urážku vzala osobně, a proto jakmile dostala do ruky mikrofon, poslala Pohlovi drsnou odpověď. "Chtěla bych konkrétně k panu Řezníkovi. Podle mě jste shnilá, plesnivá osoba, která se schovává pod maskou a nemá odvahu ukázat svou tvář. No nedivím se, nechceme vás potkávat," vrátila zpěvačka úder svému kolegovi z branže. Kauza se táhla i následovně, když fanoušci Řezníka začali Bagárové vypisovat nenávistné zprávy. "Mimo krásných zpráv se našlo i pár výhrůžek od fanoušků pana nejmenovaného. Předávám je policii," oznámila porotkyně Superstar na Instagramu.

Martin Pohl si na předávání cen nebral servítky

Čvančarová jako stan

Obrovský rozruch vyvolala Jitka Čvančarová svým výběrem outfitu na letošní filmový festival v Karlových Varech. Stylisté herečce vybrali model, který připomínal zednickou krycí plachtu.

O šatech se následně vedly dlouhé diskuze a téma rozdělilo společnost na dva tábory. Jedné skupině přišla róba nevkusná, druhá naopak odvahu Čvančarové obdivovala.

Jedno se ale hvězdě povedlo na jedničku, debaty o modelu zastínily veškeré dění ve Varech, a to dokonce i přítomnost Johnnyho Deppa... 

Šaty Čvančarové byly dlouho tématem číslo jedna

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky