Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Paulina Pořízková: Po 28 letech opouští manžela i luxusní newyorský byt

Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (24)

Jedna z prvních modelek tehdejšího Československa, která se prosadila ve Spojených státech amerických a svou krásou se sekundovala takovým kráskám jako Cindy Crawford nebo Linda Evangelista.

Narodila se v roce 1965 a o deset let později následovala své rodiče do Švédska, kam emigrovali. Život za hranicemi ale nebyl nijak růžový. Obrat k lepšímu přišel, když se její fotografie dostaly do pařížské modelingové agentury. V roce 1983 se přestěhovala do USA a stala se první vlaštovkou ze střední Evropy, která se objevila na titulce Sports Illustrated Swimsuit Issue.

Rodina je pro ni na prvním místě. Rodina je pro ni na prvním místě. Zdroj: Pinterest

Paulina mezi nejlepšími

Do práce skočila po hlavě, fotila pro Playboy i Harper´s Bazaar, tančila v americké obdobě Stardance, zabodovala s knihou Léto modelky, objevila se na filmovém plátně, byla porotkyní reality show America´s Next Top Model. Největší úspěch ale zaznamenala už v roce 1992, kdy se dostala mezi desítku nejkrásnějších žen světa. A právem.

S úsměvem jde všechno líp

Kariéra i soukromý život nikdy neprovázely skandály a kolize. Už v roce 1989 se provdala za zpěváka rockové skupiny The Cars Ricka Ocaska (jeho prarodiče pocházeli z Československa) a vychovali spolu dva syny Jonathana Ravena a Olivera Oriona. Mračna se nad párem začala stahovat teprve nedávno, kdy na Instagramu oznámila rozchod po dlouhých 28 letech manželství. Nenávist není na místě, Pavlína je královnou respektu.

Každý rozvod, i když je v přátelském duchu, s sebou nese i pár nepříjemností. Jednou z nich je dělení majetku. Podívejte se na byt, který je nyní k mání za 15 milionů dolarů.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU