Topmodelka Karolína Kurková ukázala po letech své dva syny. Jsou to fešáci!

Karolína Kurková
Prohlédněte si všechny fotografie (16)

Na přelomu tisíciletí začala žít děčínská rodačka Karolína Kurková svůj sen o modelingu. Dívka plná odhodlání se vrhla do víru velkoměsta a s velkou slávou ho dobyla. Takové české odkazy si musíme hýčkat.

Topmodelka a ikona světového modelingu po letech zveřejnila fotku, na které demostruje rodinné štěstí. S manželem Archiem Drurym a syny Tobinem a Noahem si užívá pohodu na pobřeží. Jde jen závidět.

Jak se plní sen

Karolína Kurková patří k nejúspěšnějším českým modelkám, které se dokázaly prosadit i v zahraničí. Ve svých patnácti letech fotila pro Vogue, o dva roky později balila kufry a vydala se do dravého New Yorku. Mladá dívka se ale neztratila a dodnes svým úsměvem zdobí prominentní společenské akce a při korzování ulicemi její neskutečně dlouhé nohy (otec Josef Kurka byl basketbalista) sklízí obdiv. Předváděla pro nejslavnější značky - Dior, Chanel, Valentino, Versace nebo Tommy Hilfiger. V roce 2008 dosáhla další mety, když byla zvolena nejvíce sexy ženou světa a porazila konkurenci zvučných jmen jako Heidi Klum, Adriana Lima nebo Scarlett Johansson. I přes rozjetou kariéru zatoužila na čas po změně a založila s manželem rodinu. Už se ale zase naplno zapojila do pracovního procesu, předvádí, prezentuje a pomáhá.

Módní lekce pro New York

Má jedinečný módní styl, který se těžko napodobuje. Její světélkující šaty na MET Gala jsou legendární, stejně jako zásoba kalhotových kostýmů, pro které má slabost a jako jedna z mála žen je umí nosit. Za svou kariéru neztratila Karolína nic ze svého půvabu, nepronásledují ji skandály ani rozhodnutí, kterých by zpětně litovala. Štěstí ji zkrátka provází.

Další články

Lu Gregorová

Trend: Fitko v obýváku

Nepotřebujete permanentku, nemusíte bojovat s rezervačním systémem v přeplněném fitku. Stačí vzít do ruky ručník nebo karimatku, lahev s vodou a…

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky