Za 105 dní, po které dokázal vydržet ve vile VyVolených odříznutý od reality, si odnesl domů odměnu ve výši 15 milionů. Se svou tehdejší partnerkou, bývalou moderátorkou Evropy 2 Renatou Kajdžas, si za ni tehdy postavil domek za Prahou a po čtyřech letech vztahu své vzájemné city stvrdili svatbou a zdálo se, že spolu budou “šťastně až navěky”. 

Opak byl ale bohužel pravdou. Již poměrně brzy po svatbě si dvojice přestala rozumět. V roce 2011 tak následoval na jaře rozvod a již zanedlouho si Tony Jalovec našel novou partnerku, tehdy teprve dvaadvacetiletou Katarínu, se kterou již v zimě na světě přivítali společného syna. V roce 2013 si pak půvabnou krásku dokonce vzal za manželku.

Nevěra se provalila teprve po rozvodu

Není těžké si tak spočítat, že chlapeček musel být počat ještě před rozvodem Jalovce a Renaty Kajdžas, a tedy, že se s novou přítelkyní hvězda reality show musela stýkat ještě v době, kdy žila s exmanželkou. Ta se později nechala slyšet pro média, že o žádném poměru svého bývalého muže nevěděla a že je Tony opět zadaný, se dověděla teprve po rozvodu.

Jak se ale později nechala slyšet, příliš ji to netrápí. Po rozvodu si též našla nového partnera a poté, co přestala pracovat jako moderátorka, si našla jiné uplatnění, které ji momentálně velmi naplňuje. Kromě toho se svým ex i jeho novou ženou má nadstandardně dobré vztahy a s oběma se dokonce vídá.

Renata se našla v posilování a zdravém životním stylu. Začala soutěžit v Bikini Fitness a tento líbivý, ale velmi náročný sport, ji velmi baví. Stala se dokonce výživovou poradkyní a fitness trenérkou a podle reakcí jejích klientek na sociálních sítích se zdá, že svou novou práci dělá velmi dobře.

S novým partnerem se odstěhovala do Lovosic, kde mají pěkný domek se zahradou. Společnost jim dělá pes a papoušek a přestože nemají žádné potomky, vypadá to, že jim ani jednomu nic nechybí.

Do rádia se vrátila na skok jako speciální host před několika lety a podle všeho si to moc užila. “Tak jsem se včera po zhruba 8 letech vrátila na Evropu 2. Byl to nářez a přiznám se, že se mi i zastesklo,” okomentovala nostalgický zážitek tehdy. Od té doby se však comeback nekonal, a tak je pravděpodobné, že je Renata Kajdžas zkrátka již někde jinde a hledí do budoucnosti namísto časů, které jsou již dávno pryč.

Související články