Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Míša Tomešová žije s mužem a syny v domě, který je snem mnoha mladých rodin

Míša a Roman žijí v domě snů mnoha mladých rodin
Míša a Roman žijí v domě snů mnoha mladých rodin
Zdroj: profimedia
Míša a Roman žijí v domě snů mnoha mladých rodin

Muzikálová hvězda Míša Tomešová (28) se společně se svým neméně slavným manželem Romanem (31) před časem přestěhovala do stylového domku kousek za Prahu. Zajímavostí je, že nízkoenergetický dům si manželé navrhovali sami a i s pozemkem je stál stejně jako dvoupokojový byt v Praze. 

Míša Tomešová bydlí s rodinou v Úvalech u Prahy, a i když celý život bydleli i s Romanem v centru města, rozhodli se, že odejdou někam do ústraní. Dům navrhovali s citem a s jasnou vizí. Chtěli hodně dřeva v interiéru a otevřený prostor. 

Zpěvačka se netají tím, že má ráda zvířata a přírodu. Proto je ráda, že mají zahradu, kde si nejen hrají rošťáci Kristián a Jonáš, ale také tam může pěstovat různé bylinky a zeleninu. Zvládne vypěstovat cuketu, okurky i rajčata. Jen teď už je to těžší, druhé dítě nebylo tak rychle po prvním v plánu. Ale oba jsou s manželem velmi spontánní a přijímají vše, co jim život přináší. „Neplánovali jsme to, vlastně při plánování tohoto domu jsme neplánovali ani jedno dítě, ale přistěhovali jsme se, když jsem měla před porodem s Kristiánkem,“ směje se zpěvačka.

Péče o jedno dítě jí dala zabrat, ale dvě děti už vyžadují hodně plánovaní. Naštěstí je manžel maximálně po ruce. A když zrovna nezkouší nebo nekoncertuje, věnuje všechen čas právě rodině.

Oba dva chlapečci se mají čile k světu. Oba dva chlapečci se mají čile k světu. Zdroj: Instagram

Dům si nemůže vynachválit. „Měli jsme velké štěstí, že jsme koupili pozemek za hubičku. Se vším všudy nás to i s návrhem a celkovou stavbou, kuchyní i dvěma koupelnami stálo 4 miliony. Proto jsme vlastně i odešli z Prahy. Kde bychom asi tak koupili hezký a prostorný byt za takovou cenu?“ prozradila Míša.

Dokonce nám zpěvačka ukázala, kde prožívají s manželem hezké chvilky. Jejich ložnice je sice malá, ale o to víc útulná. Dlouho tam s nimi byl i Kristián, ale musel uvolnit místo mladšímu bráškovi Jonášovi.

Je patrné, že mladá rodina je v nízkoenergetickém domě šťastná. Míša i Roman jsou rodinně založení, pro své kluky by se rozkrájeli. Míša je navíc pyšná, že sen o bydlení se jim opravdu podařil zrealizovat. „Jsme jako každá jiná rodina. Nejsme boháči, ale máme hezké bydlení, které pravidelně splácíme,“ uzavřela usměvavá Míša.

Míša je velice aktivní a brzy po porodu obou synů se vrátila do práce. S manželem Romanem je spojuje láska k divadlu a hudbě, a tak mají jeden pro druhého pochopení. Vystupuje v muzikálu Vlasy a nehodlá snížit tempo. Rodina je pro ni stejně důležitá jako kariéra a jak sama často říká, Roman je ten nejlepší táta a dokáže ji v péči o syny dokonale zastoupit. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU