Tomáš Zástěra se v médiích objevil již před lety. V roce 2012 spolu s Tomášem Novotným, tehdejším kolegou z rádia, moderovali Snídani s Novou. Posléze ho posluchači opět mohli naladit v rádiu, a to sice na Evropě 2, odkud si později odskočil zpátky na Novu, kde moderoval pořad Jak to vidí MasterChef.  

Ve staronovém zaměstnání se mu zřejmě zalíbilo natolik, že tam zůstal i na druhou sezonu MasterChefa, aby se ve finále zúčastnil jiné show, tentokrát už jako soutěžící. Tomáš Zástěra se totiž divákům zapsal do paměti nejvíce právě z drsné ostrovní reality show Survivor, kde se proslavil svými oranžovými trenkami. Ty se dokonce staly tak ikonickými, že se je po soutěži rozhodl vydražit, jak uvedl v bonusovém pořadu o Survivoru na stránkách Novy.

Měl dokonce profil na seznamce

Vítězem dražby se nakonec stal jeho kolega z rádia Leoš Mareš, který je známý svou dobročinností. Celý jeden milion korun, který Mareš za Zástěrovy špinavé trenky zaplatil, putoval na charitu. Peněžní obnos dostal pan Roman, který přišel o manželku a výchova tří dětí spadla celá na něj. Nejmenší Verunka je navíc připoutána invalidní vozík. 

S koncem reality show to byl pro Zástěru ale teprve začátek. Moderátor, který se nezdráhal udělat si legraci sám ze sebe, a to včetně svého milostného života, byl najednou zaplavený zprávami od nespočtu dam. A to měl v té době pár chvil zpátky ještě profil na seznamovací online aplikaci. 

V minulosti tvořil pár s Katkou Říhovou, jeho kolegyní z rádia. S tou Zástěra randil v roce 2018. Tomáš se opět nezdráhal celou situaci vtipně okomentovat. „Snažili jsme se to tutlat před mojí mámou, protože mi pořád dohazuje nějaký holky z vesnice. Po tom, co to ale Leoš kolegiálně propálil dneska ve vysílání, už to nemá cenu,“ řekl svým kolegům z Evropy 2.

Přiživit se chtěla i Hanychová

K čemu se ale vyjádřit zdráhal, byl jeho údajný vztah s Agátou Hanychovou. On sám to v rozhovoru s Mírou Hejdou vztahem nenazval. Nicméně Agáta, zřejmě lačnící po pozornosti, se v době, kdy Tomáš v Survivoru účinkoval, vyjádřila do médií, že na ostrově má exmilence hned dva. O Adamu Reiterovi věděli všichni, ale nad tím druhým mnozí tápali. "Nechtěl jsem to nijak zmiňovat, protože já mám pocit, že někteří lidé se někdy občas chtějí svézt na něčem, co se zrovna děje, komentují to, a tak dále, někdy až zbytečně. Pro mě je to tak dávná minulost, že jsem neměl pocit, že by to někdo otevíral, ale Agáta to otevřela a tímto to uzavírám,” uvedl Zástěra v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou. 

Po návratu z ostrova se Zástěra zavřel sám do sebe, na zprávy nereagoval. Nicméně jedna se přece přes skořápku k jeho srdci dostala. Byla od doposud české veřejnosti neznámé ženy. Zástěra posléze upřesnil, proč se právě na tuto zprávu rozhodl odpovědět. Nebyl v ní prý žádný text, jen obrázek, a to sice emotikon srdce. Jak se zdá, bylo to znamení shůry, protože pár je spolu dodnes.

Našel konečně tu pravou

Jak se navíc zdá, Tomáš skutečně našel tu pravou. Na jeho Instagramu se totiž objevila fotka, kde je vidět snímek z ultrazvuku. Není k tomu žádný sáhodlouhý text, jen vzkaz pro zatím nenarozené miminko: Už se tě nemůžeme dočkat.  

Emoji srdíčka samozřejmě nemůže chybět. Ačkoliv tvář své vyvolené Zástěra neskrývá a bere ji na akce jako je Český slavík, jméno neprozradil. O tajemné neznámé se ví pouze to, že z předchozího vztahu už jednoho potomka má. A teď k němu přibyde ještě jeden.

Související články