Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Najde si Zástěra po Survivoru přítelkyni? Díky dohazovačce Hejdové má vyhráno

Tomáš Zástěra bojuje v Survivoru
Tomáš Zástěra bojuje v Survivoru
Zdroj: TV NOVA
Tomáš Zástěra bojuje v Survivoru

Tomáš Zástěra bude mít po návratu z ostrova nejspíš šok. Na jeho Instagramu denně roste počet sledujících, a to hlavně něžného pohlaví. Nezadaný moderátor má už stovky nabídek na rande a kolegyně Zorka Hejdová, která mu spravuje sociální sítě, už dostala celou řadu zpráv od žen, které touží po romantické schůzce se Zástěrou. 

Po návratu z reality show Survivor sympaťák z rádia nejspíš dlouho na ocet nezůstane. U fanynek je totiž doslova na roztrhání. O Instagram se Zástěrovi v době natáčení stará jeho kamarádka Zorka Hejdová a ta se nestačí divit, jaký je o Tomáše zájem.

Zástěrovi denně chodí do zpráv desítky žádostí od žen, které by chtěly zajistit s moderátorem vytoužené setkání. 

Nabídky k sňatku

"Vážená paní Hejdová, na základě dostupných informací o Tomáši Zástěrovi jsme s kamarádkami vypozorovaly mimořádně podobné rysy u vašeho kolegy a naší kamarádky. Jsou vtipní, vysoce inteligentní, v nejlepších letech, atraktivní a hlavně oba svobodní (doufáme). Protože mám již nějaké zkušenosti s dohazováním, rozhodla jsem se i přes právě rostoucí počet fanynek T. Zástěry zkusit štěstí a oslovit vás s nabídkou spolupráce. Ta by spočívala v domluvení nezávazné schůzky našich přátel po skončení pořadu Survior. PS: Fakt si nedělám srandu, kamarádka se jmenuje Jana a příjmení Zástěra bez přechýlení by jí slušelo," zveřejnila Zorka Hejdová jednu z mnoha zpráv, které dostává od fanynek Tomáše Zástěry.

Hejdová pak s humorem sobě vlastním vyhlásila, že chce od případných zájemkyň úplatky, například v podobě flašky vína. "Ten kluk vůbec neví, co ho po návratu čeká. To zažili naposled Lunetici v devadesátkách," napsala Zorka ve stories a dodala hashtagy: #nabidkysnatku a #janazastera.

"Co jsem se začala starat o Instagram Tomáše Zástěry, už dostávám jen takové nabídky a spolupráce," dodala moderátorka, která se vedením instagramového účtu evidentně velice baví.

Nejistá budoucnost na ostrově

Ačkoliv po návratu z ostrova čekají Tomáše Zástěru převážně příjemná překvapení v podobě tisíců fanynek a desítek nabídek k sňatku, ve hře má aktuálně důvod k obavám.

Během jedné z her si totiž ošklivě zvrtl kotník a podle lékařů bude trvat 4-6 týdnů, než se zranění zahojí. Chili s Nicol pak ihned začaly spřádat plány, jak se zraněného Tomáše zbavit pomocí ženské aliance.

Pokud by červený kmen v příštích kolech prohrál souboj o imunitu, bude právě moderátor nejspíš terčem pro vyloučení. Necháme se překvapit, jak dlouho se favorit kmene Mao nakonec udrží ve hře.

Zástěra svěřil svůj Instagram Hejdové a dobře udělal

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky