Tomáš Zástěra během své nepřítomnosti v Čechách svěřil Instagram své kamarádce Zorce Hejdové a dobře udělal. Moderátorce se za dva měsíce podařilo nasbírat svému kolegovi z rádia přes 130 000 fanoušků a Zástěra se tak přes noc stal influencerem.

Ačkoliv sympatický účastník reality show měl dříve k sociálním sítím odpor, na novou situaci si rychle zvykl.

S obří základnou sledujících vzrostl zájem o Tomášovu osobu a on nyní musí odpovídat na celou řadu dotazů. Televizní diváky zajímají hlavně otázky na Survivora, nažhavené dámy nabízejí Zástěrovi osobní schůzky a dotazují se ho mnohdy na velice intimní témata.

Žiletky, vložky a kokosové slupky

Nejčastěji dostává Tomáš Zástěra od fanoušků otázky ohledně osobní hygieny na ostrově. Jak na ostrově řešili osobní hygienu? "V tomto směru to měly holky o poznání těžší a neskonale je obdivuji," napsal Tomáš a dodal, že dívky měly k dispozici žiletky, jinak by se prý ostrov brzy proměnil spíše na planetu opic.

Místo pasty na zuby používali účastníci Survivora vlákno z kokosových slupek, slanou vodu a popel. Podle Zástěry to bylo až překvapivě účinné. "Když viděl zubař stav mého chrupu po návratu, už to dělá taky," směje se.

Dámy se také Tomáše dotazovaly, zda se mu líbila některá z dívek na ostrově. I na to Zástěra překvapivě odpověděl, jeho favoritkou prý byla Xénie.

Líbila se mi Xénie, čekám na osudové setkání

"Líbila se mi Xénie, ale vzhledem k tomu, že je o 20 let mladší, tak to bylo jako táta s dcerkou na Dominikánský republice," zavtipkoval Tomáš Zástěra, který je sice bez partnerky, od návratu z reality show ale rozhodně nemá nouzi o nabídky.

"Přijal jste některou z nabídek na vztah? Já že jsem pořád volná kdyžtak," napsala další z mnoha fanynek. "Nepřijal, čekám na osudové setkání. Zatím to ale vypadá, že si budu muset vylosovat sám," odpověděl moderátor upřímně a vzápětí prozradil i další tajemství z ostrova - jak řeší účastníci masturbaci.

"Neřeší. Zkuste téměř nejíst, být ve stresu a uvidíte. My byli rádi, že jsme zvládli to každodenní honění přes překážky," uzavřel Zástěra svůj náročný Q & A na Instagramu.

Související články