Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tomáš Zástěra ze Survivora opustil ostrov: První slova o jeho odchodu

Tomáš Zástěra opustil ostrov
Tomáš Zástěra opustil ostrov
Zdroj: TV NOVA
Tomáš Zástěra opustil ostrov

Tomáš Zástěra patřil od začátku reality show Survivor k horkým favoritům na výhru. Moderátor ale bohužel musel ostrov ze dne na den opustit kvůli zdravotním problémům a přidal se tak k dalším odpadlíkům z kmene celebrit. Jak Zástěra prožívá svůj odchod ze soutěže a jaký ho čekal doma šok?

Původní červený kmen Mao postupně přichází o všechny členy. Tým složený z celebrit jako první opustil kvůli psychice Vojtěch Drahokoupil, následně se rozhodl ze zdravotních důvodů skončit zápasník MMA Gábor Boráros a po otřesu mozku odešel také Nathan, profesionální účastník reality show.

Zranění se bohužel nevyhnulo ani dalšímu z favoritů, Tomášovi Zástěrovi. Sympatický moderátor si nejprve způsobil výron kotníku a v další soutěži si poranil koleno. 

Poranění bylo bohužel natolik vážné, že musel Zástěra z Dominikánské republiky odjet předčasně.

Střet s realitou byl příkrý

Návrat z pustého ostrova do reality nebyl pro Tomáše Zástěru zrovna jednoduchý. Moderátora totiž velice mrzelo, že musel soutěž nečekaně opustit. 

"Střet s realitou po návratu z ostrova byl příkrý. Myslel jsem si, že si to budu užívat víc. To mrzení z toho, že jsem musel odstoupit ze zdravotních důvodů, převažovalo nad výhodami normálního světa," přiznal po příletu domů favorit Survivoru webu TN.cz.

"Ta zdravotní komplikace, když jsem musel odejít, tak přišla v pravý čas, protože kdo ví, jak bych dopadl potom. Takhle jsem odešel téměř bez následků," dodal Zástěra.

Nová práce influencera

Na Tomáše Zástěru čekal doma pořádný šok v podobě tisíců nových fanoušků na Instagramu. Když odjížděl na ostrov, sledovalo ho cca necelých deset tisíc lidí, dnes se pomalu ale jistě přibližuje sto tisícům.

O takový úspěch se postarala hlavně Tomášova kamarádka Zorka Hejdová, která se mu v nepřítomnosti vzorně starala o sociální sítě.

"Já to řeknu moderně: WTF Zorko! Je to pro mě naprostý šok, pravděpodobně z antiinfluencera a polohejtera Instagramu budu muset plout s proudem," okomentoval vzniklou situaci Zástěra, který v minulosti nebyl zrovna fanouškem Instagramu, nyní ho ale nová základna sledujících nejspíš donutí svůj postoj změnit.

Tomáš Zástěra je z odstoupení ze soutěže zklamaný

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky