O identitě krásné snoubenky Tomáše Zástěry se toho mnoho neví. Půvabná brunetka jej sice doprovází na společenské akce, moderátor ovšem nikdy neprozradil, jak se jmenuje nebo čím se živí. 

Ví se o ní tak pouze to, že spolu se Zástěrou vychovává malého syna z předchozího vztahu. Momentálně je ve vysokém stupni těhotenství a již brzy se jejich rodina rozroste. 

“Na miminko se těším moc. Nějaké přípravy ale ještě moc neprobíhají. Už jsme ale nahlédli na eshopy i do fyzického obchodu s věcmi pro miminka, zjistil jsem, kolik toho všeho je,” prozradil Tomáš Zástěra pro Kafe.cz nedávno. 

Tomáš zástěra se bude ženit a stane se otcem

“Já jsem nikdy neměl příležitost to zjišťovat a teprve když jsem přišel do obchodu, tak jsem uviděl tu rozsáhlost. Dvě patra všeho pro miminka. Takže je jasné, že někdy v dubnu to přijde. Už se na to těším a zároveň se děsím, kolik toho všeho bude,” dodal s úsměvem. 

Jako budoucí matku svého dítěte se Tomáš Zástěra rozhodl svou milou požádat o ruku. Udělal to na prvního Máje pod rozkvetlým stromem, a tak se jednalo skutečně o velmi romantický moment. 

Těšit se tak nyní mohou nejen na veselku, ale také na narození dítěte, které podle dostupných informací bude holčička. 

Protože pár již o jedno dítě pečuje - jeho partnerka má z minulého vztahu pětiletého syna, nebude to pro sympaťáka z televizní obrazovky úplná otcovská premiéra. 

“Věřím tomu, že budu pořád stejný otec a že to bude skvělé. Jsem rád, že se v mém životě dějí vesměs samé pozitivní věci,” svěřil se zamilovaný Tomáš Zástěra pro Kafe.cz před časem.

“Samozřejmě se někdy v životě dějí i negativní věci, které jsou člověku líto, ale zpětně vzato teď vidím, že to všechno bylo proto, abych se teď měl tak skvěle, jako se mám,” nešetřil moderátor chválou na svůj současný život. 

Poznali se na sociální síti

Budoucí rodiče se seznámili na sociální síti. Kdy přesně se to stalo, nikdy nepřiznali, ale jsou spolu již několik let. První krok ale překvapivě udělala přítelkyně Tomáše Zástěry. 

Podle jeho slov mu na sociální síti do komentáře poslala srdíčko. On si jí všiml, zaujala ho a proto se jí rozhodl napsat. Za nějakou dobu tak už byla ruka v rukávu. 

Tomáš Zástěra o svém soukromí příliš mnoho nemluví. Poslední přítelkyní, ke které se hlásil veřejně, tak byla před lety jeho kolegyně z rádia Katka Říhová.

Související články