Sympatického umělce redakce Kafe.cz potkala na tiskové konferenci nové reality show televize Prima, kde se zhostil moderátorské role spolu s herečkou Patricií Pagáčovou. Pořad se týká jídla a nese všeříkající název Česko na grilu. Soutěžní páry amatérských kuchařů se v něm utkají v oblíbené víkendové kratochvíli, které holdují rodiny nejen v Česku, ale po celém světě. 

Produkce připravila deset dílů, ve kterých publikum uvidí deset dvojic - partnerských, přátelských či příbuzenských. Grilovat budou nejen pro porotu, ale také pro hosty. Ti všichni budou následně hodnotit, jak se jim jejich dílo podařilo.

Show, kterou budou moci v průběhu března televizní diváci vidět, se natáčela v loňském roce. Jak Tomáš Zástěra prozradil, jednalo se o poměrně náročnou práci, a to především z časových důvodů. Náročnou zkouškou tak bylo nejen pro něj, ale také pro jeho blízké, kteří ho pochopitelně doma postrádali.

Jeho přítelkyně je paní Columbová

Půvabná brunetka, se kterou se moderátor seznámil v roce 2022 na sociální síti, si do jejich vztahu přivedla malého syna. Toho pár nyní společně vychovává a malý chlapec si nevlastního tatínka velmi zamiloval.

“Nejhůř natáčení snášel pětiletý syn, kterého má partnerka z předchozího vztahu. Bylo pro něj těžké, že půjde spát a já tam nebudu. Takže mi posílali takové ty dojemné zprávy, kdy už přijdu domů, a člověk přitom ví, že přijde pozdě, třeba ve dvě ráno. To na tom bylo nejtěžší,” přiznal herec a moderátor, jak probíhala příprava nové show. 

Čas na společné chvíle si po dobu natáčení ale přece jen našli. Krásná partnerka Tomáše Zástěry, o jejíž identitě a povolání zatím stále prakticky nic neprozradil, totiž právě čeká jejich prvního společného potomka. 

Potomka se nemůže dočkat

Nastávající otec se již přírůstku do rodiny nemůže dočkat a na první pohled na něm bylo znát, jak se dme pýchou. Pro redakci Kafe.cz prozradil, jaké pocity ohledně budoucího rodičovství momentálně má.

“Na miminko se těším moc. Nějaké přípravy ale ještě moc neprobíhají. Už jsme ale nahlédli na eshopy i do fyzického obchodu s věcmi pro miminka, zjistil jsem, kolik toho všeho je,” uvedl Tomáš Zástěra s tím, že ho to skutečně překvapilo.

“Já jsem nikdy neměl příležitost to zjišťovat a teprve když jsem přišel do obchodu, tak jsem uviděl tu rozsáhlost. Dvě patra všeho pro miminka. Takže je jasné, že někdy v dubnu to přijde. Už se na to těším a zároveň se děsím, kolik toho všeho bude,” dodal s úsměvem. 

Dějí se mi samé pozitivní věci

“Bude to pozitivní zvrat,” řekl nadšený Tomáš Zástěra, který má tu výhodu, že díky partnerčinu synovi to pro něj přece jen nebude úplná otcovská premiéra a nebude tak zcela hozený do vody jako řada dalších novopečených rodičů. 

“Věřím tomu, že budu pořád stejný otec a že to bude skvělé. Jsem rád, že se v mém životě dějí vesměs samé pozitivní věci,” sdělil s nadějí v hlase herec a moderátor.

“Samozřejmě se někdy v životě dějí i negativní věci, které jsou člověku líto, ale zpětně vzato teď vidím, že to všechno bylo proto, abych se teď měl tak skvěle, jako se mám,” uzavřel viditelně vděčný Tomáš Zástěra.

Související články