Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Verner se tajně oženil a bude táta. Prozradil, proč nechtěl dítě s Vondráčkovou

Tomáš Verner
Tomáš Verner
Zdroj: Profimedia
Tomáš Verner

Krasobruslař Tomáš Verner zažívá asi nejhezčí období života. Se svojí partnerkou Tammy se tajně oženil a brzy bude tatínkem. Miminko mají do rodiny přivítat v polovině září. Mistr Evropy z roku 2008 všechny překvapil. Mnozí si totiž mysleli, že je gay.

Svatba se odehrála v utajení už v březnu. „Svatba proběhla podle plánu 14. března, což tedy bylo hraniční se všemi celostátními bezpečnostními opatřeními, nicméně se odehrála za přítomnosti nás dvou, rodičů z obou stran a dvou svědků,“ svěřil se Verner Blesku.

Správné jméno

„Desátého ledna jsem na Staromáku poklekl a požádal Tammy o ruku. Šest dní na to mi oznámila, že čekáme dítě,“ popsal zásnuby Verner, který se stane co nevidět tatínkem. „Nechtěli jsme dělat žádná tajemství. Už asi po druhém ultrazvuku jsme věděli, že to bude kluk,“ radoval se Verner, který má momentálně dilema.

„Jelikož máme až trojjazyčné manželství, potřebujeme trefit jméno, které se dobře vyslovuje v češtině, angličtině a pokud by to bylo možné, tak i v thajštině,“ vysvětluje. Mnohé Verner svým životním krokem překvapil. O jeho vztazích se ženami se toho moc neví. Asi nejznámější byl ten s Lucií Vondráčkovou, se kterou začal chodit v roce 2008. Neměli na sebe ale příliš času.

Vztah s Vondráčkovou

„Ano, chodil jsem s Luckou a jsem na to hrdý. Ale byl to vztah na dálku, takže jsme toho společně moc neodžili,“ přiznal Verner rádiu Impuls. „Já to Lucce nezazlívám, rozhodla se správně. Chtěla udělat ve vztahu další krok, vdát se a mít děti. Já v tomhle stadiu nebyl,“ řekl Verner pro Sport Magazín s tím, proč se rozešli.

Čas na sebe neměli, protože ho na sebe dost možná mít nechtěli. Po premiéře muzikálu Touha, kde hrála Vondráčková hlavní roli, raději odešel s jejím hereckým kolegou Ondřejem Izdnym. Ten se nijak netají tím, že je gay. „Byla to náhoda, že jsme odcházeli spolu. Já už jsem chtěl odejít, a v tu chvíli vyšli ze Solidní nejistoty i Lucka s Tomášem,“ sdělil deníku Aha Izdny. Tu s Tomášem doprovodili domů a vyrazili do centra Prahy.

„Měli jsme s Tomášem stejný směr cesty. Já jsem pak zamířil k sobě domů a Tomáš pokračoval v cestě. Jsem sice gay, ale nerad bych to rozmazával, a hlavně bych nerad, aby si někdo myslel něco o mně a o Tomášovi. Určitě miluje Lucku,“ dodal tehdy Izdny. „S Tomášem jsme si opravdu hezky popovídali. Zajímalo mě všechno kolem krasobruslení. Je to opravdu sympatický a milý kluk,“ tvrdí Izdny o Vernerovi.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky