Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tomáš Třeštík přiznal konec manželství: Rozchod s manželkou tajil dlouhé měsíce

Třeštíkovi
Třeštíkovi
Zdroj: Profimedia
Třeštíkovi

Tomáš Třeštík přiznal, že on a jeho žena Radka Třeštíková už nejsou spolu. Dvojnásobní rodiče netvoří pár údajně od loňského podzimu.

Že Tomáš Třeštík a Radka Třeštíková neprožívají zrovna idylický čas, se spekulovalo už nějakou dobu. Problémy ve vztahu přiznala Radka Třeštíková na podzim 2019, kdy se účastnila taneční soutěže StarDance. „Moc se teď nevidíme, a když, tak jsme oba totálně vyčerpaní. Tak vyčerpaní, že jediné, na co nám kolikrát zbývají síly, je jen dohadování se o naprostých zbytečnostech,“ řekla upřímně.

„Oba už dávno víme, jak to vypadá, když se ve vztahu dostanete až na hranu, a že není moc těžký se tam dostat, zato je zatraceně těžký dostat se zas zpátky na místo, kde si umíte odpustit, že nejste dokonalí, ani jeden, zpátky na značku, odkud spolu je mnohem dál a víc než bez sebe,“ okomentovala tehdy spisovatelka.

Třeštíkovi se vzali v roce 2012 a mají spolu dceru Elu a syna Jonatána.

Třeštíkovi se brali po roce vztahu, nakonec se jejich cesty nečekaně rozdělily

„Radku jsem si vzal poměrně brzo. Teda starý jsem na svatbu byl už dost, ale ji jsem znal celkem krátce. Byl jsem trošku rozmlácený z předchozího vztahu, unavený z táhlého rozchodu a nechtěl jsem být sám. Nikdy jsem být sám moc neuměl,“ popsal Tomáš Třeštík ve své první knize Po povrchu.


„Radka mi napsala sama od sebe na Facebooku. Žádný překlepy, četla, psala blog, právnička. Krásná, chytrá a šikovná holka, co uběhla půlmaraton, a ještě jí to u toho slušelo. Když jsem viděl fotku, jak se před během protahuje u mostu někde v Ústí nad Labem, se závodním číslem připnutým přes prsa, měl jsem jasno,“ vypráví fotograf o začátcích vztahu. O rok později se partneři vzali.

O vše se postarám, říká Radka Třeštíková

„Rád bych předešel případným nedorozuměním a množícím se spekulacím – jak už si většina z vás asi stejně všimla, s Radkou už dlouhou dobu netvoříme pár. Jsme bohužel natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem v tuto chvíli prostě neumíme představit. Rozcházíme se v dobrém a bez velkých emocí, zůstáváme dál přáteli a samozřejmě milujícími rodiči našich bezva dětí. Není důvod smutnit, smutné by bylo setrvávat v něčem, co nás dlouhodobě nedělá šťastnými,“ napsal Tomáš Třeštík vyjádření na sociální sítě.

Radka Třeštíková se k rozchodu zatím nijak extra nevyjádřila, pouze poslala bulvární novináře do patřičných míst a poděkovala svým fanouškům.

„Díky za stovky zpráv, my jsme a dál budeme úplně v pohodě, já se o to postarám,“ napsala spisovatelka. 

Podle informací Expresu k rozchodu došlo již v září minulého roku a zatím to vypadá, že se manželé v klidu domluví. Zda při rozvodu vzniknou tahanice o majetek, ukáže až čas.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky