Po rozchodu se synem tehdejšího premiéra Mirka Topolánka Tomášem se krásná finalistka České Miss Simona Stanton (rozená Dvořáková) v roce 2014 podle Blesku odstěhovala do Dubaje. Tam začala pracovat jako instruktorka jógy a golfu. V exotické krajině se rovněž seznámila s jihoafrickým boháčem Allanem, za kterého se v roce 2017 provdala. Svatba proběhla na Seychelách v kruhu těch nejbližších.

Po třech letech od svatby se dvojice konečně dočká svého prvního potomka. Blonďatá kráska na Instagramu zveřejnila fotografii, na které si hladí vypoulené bříško. „Nemůžu se dočkat, až se s tebou setkám, baby jogíne,” napsala k fotografii, pod kterou se okamžitě začaly objevovat gratulace.

Zdá se, že Seychely, na kterých se Simona vdala, jsou její oblíbenou destinací. Když totiž předloni slavila své 25. narozeniny, vyrazila na ně za doprovodu svých kamarádek. „Beru kamarádky na ostrov. Děkuji ti moc, Allane, za nejlepší narozeninový dárek,” děkovala svému manželovi půvabná blondýnka na sociální síti.

Na dovolenou s sebou vzala Gabrielu Boučkovou, Veroniku Kašákovou i třeba Nikolu Buranskou. A levné to rozhodně nebylo. Krásky na ostrov letěly soukromým tryskáčem. A dle fotografií na Instagramu Simony se na Seychely vydala znovu ke konci roku 2020. Tentokrát však v doprovodu manžela a s miminkem v bříšku.

Simona Stanton si svůj život umí zkrátka užít. Na sociální síti Instagram, kde má více než 22 tisíc sledujících, své fanoušky pravidelně zásobuje fotografiemi z cest i práce. Jógou doslova žije, což se už na první pohled parádně podepisuje na její postavě, kterou má i v těhotenství záviděníhodnou.

Kdy přesně s manželem očekávají příchod miminka, není tak úplně jasné. Důležité však je, že pár vypadá spokojeně, na fotografiích září úsměvy na všechny strany a na děťátko se nesmírně těší.