Sympatický pár působí zcela harmonicky a láska jim stále klape. Společně vychovávají celkem čtyři děti, z nichž nejmladší je prvním potomkem populárního umělce.

Savkova partnerka Zuzana má z předchozího vztahu s baletním mistrem Jiřím Pokorným. S Tomášem Savkou pak má předškolní dceru Annu Viktorii, která se po jejím vzoru věnuje pohybu - rodiče ji vozí do gymnastiky a na lekce stepu.

Tomáš Savka je velmi rád, jak se jeho žena dceři i synům věnuje. Přiznává totiž, že pro rodinu nemá tolik času, kolik by rád. “Ona je naprosto výjimečná. Kromě toho, že byla primabalerínou Národního divadla a na profesním poli dosáhla snad na všechny role, tak je hlavně skvělou mámou. Já jsem pořád mimo domov, dělám divadlo, nebo zpívám po všech čertech, vystupuji s Hudbou Hradní stráže a Policie České republiky, prakticky doma nejsem. Když ale doma jsem, tak jsem svědkem toho, jako ona se o tu naši Andulku neskutečně skvěle stará,” vysvětlil pro web ŽivotvČesku.cz před časem.

Savkova žena je čtyřnásobnou maminkou

Při výchově je to překvapivě právě Savka, kdo z nich je ten netrpělivý, na rozdíl od své ženy, pro kterou je Andulka už čtvrté dítě. Protože je také starší, má možná díky tomu větší nadhled. Věkový rozdíl jedenácti let zpěvákovi ale vůbec nepřekáží.

"Vždycky jsem byl na starší baby! Né, vážně. Starší ženy se mi vždycky líbily, i když jsem před Zuzanou s žádnou holkou starší než já nechodil. Ale se Zuzanou to bylo osudové. Když jsem ji uviděl, totálně jsem se rozplynul. Byla to femme fatale a bylo mi úplně jedno, kolik jí je let," přiznal pro Kafe.cz upřímně.

Jediný problém, který mohl souviset s věkem byl tak podle něj fakt, že než se jim podařilo počít společného potomka, nějakou dobu se s tím potrápili. „Do určité míry jsme to nechali osudu a do jisté míry jsme si nechali pomoct. Více bych to ale nechtěl rozebírat," naznačil pro média, že cesta k potomkovi byla skutečně obtížná.

Související články