Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tomáš Plekanec obrátil o 180 stupňů: Potvrdili to i spoluhráči z kabiny

Tomáš Plekanec Lucie Šafářová
Tomáš Plekanec Lucie Šafářová
Zdroj: Profimedia
Tomáš Plekanec Lucie Šafářová

Tomáš Plekanec je po boku své nové partnerky Lucie Šafářové spokojený, přesto se ale v hokejové šatně nevyhne štiplavým poznámkám. 

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové nebyl na začátku zrovna standardní, už jen proto, že svou lásku oznámili velmi krátce poté, kdy hokejista odešel od své manželky Lucii Vondráčkové. Na Plekance se následně snesla obří vlna kritiky za to, že opustil rodinu. Stejně tak Šafářová si prošla nepříjemným obdobím, kdy ji na internetu nazývaly rozvracečkou rodin.

Těžké chvíle ale pár překonal a dnes už se těší ze společné dcery Leontýnky. Je vidět, že pro Plekance je Šafářová skutečně femme fatale, jelikož jí v mnohém ustupuje.

Obrat o 180 stupňů

Dokud byl Tomáš Plekanec ve manželství s Lucií Vondráčkovou, na své soukromí si dával až extrémní pozor. To se ale vedle Lucie Šafářové úplně změnilo. Hokejista sice nejdřívě tenistce nechtěl podlehnout, nakonec se ale překvapivě přizpůsobil. Dnes dokonce Plekanec sám pravidelně nahrává na Instagram různá videa ze svého života se Šafářovou a neskrývá ani tvář jejich malé dcerušky.

A právě rázné chování tenistky má být důvodem, proč se Plekanec stává terčem posměchu svých spoluhráčů v šatně.

Hlavní slovo

"Občas se mu směje celá kabina, protože on moc nemluví a moc toho o sobě neřekne, ale zato Instagram jeho partnerky o něm leccos vypoví," prozradil Plekancův kamarád deníku Expres.

Hokejistův známý nenápadně naznačil, kdo má ve vztahu hlavní slovo! Jemné peskování ale zřejmě Plekancovi nevadí, jelikož podle všeho svou milou dokonce požádal o ruku.

Šafářová už několik dní hrdě nosí na levé ruce prsten, který nápadně připomíná zásnubní, zatím ale radostnou novinu ani jeden nepotvrdil. Jelikož ale Plekanec teprve nedávno ukončil právoplatně své manželství s Vondráčkovou, svatba s novou partnerkou je celkem logickým krokem, zvlášť když dvojici již spojuje dcera Leontýna. Je tedy otázkou času, kdy bude ze Šafářové v pořadí už druhá paní Plekancová... 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky