Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ty a já napořád: Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se v tichosti vzali

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se vzali.
Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se vzali.
Zdroj: Profimedia
Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se vzali.

Pár tvoří již několik let a společně mají i téměř dvouroční dceru Leontýnku. Svatba Tomáše Plekance a Lucie Šafářové tak byla jen otázkou času. A teď k veselce konečně došlo! Hokejista se s radostnou novinkou podělil prostřednictvím sociální sítě se svými fanoušky a z velkého dne zveřejnil i romantickou fotografii. Gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat. 

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová si po letech společného soužití konečně řekli své „ano”! Po tajuplných zásnubách, o kterých dvojice nechtěla veřejně moc mluvit a detaily si nechala pro sebe, se v podobném duchu nesla i jejich svatba. Ta se totiž odehrála v naprosté tichosti, a dokonce i mnozí z přátel novomanželů se o veselce dozvěděli až se zpožděním. 

Ty a já napořád

Úspěšný hokejista radostnou novinkou sdílel na svém Instagramu. Ukázal nádhernou fotografii ze svatby, na které kráčí ruku v ruce se svou manželkou po vodním mole. „Ty a já napořád,” napsal ke snímku, který okamžitě přilákal velkou pozornost. V komentářích pak zprávu o uzavření manželství okomentovala i tenistka a kamarádka Šafářové Barbora Strýcová. Jediným srdíčkem vyjádřila novomanželům radost a podporu. Gratulací se ovšem objevovalo mnohem víc.

Divoké zásnuby

Jen několik málo měsíců po narození dcery Leontýnky požádal Tomáš Plekanec Lucii o ruku a rozhodně nešlo o tradiční žádost. I když si manželé nechali spoustu informací o svých zásnubách pro sebe, před časem přiznali, že tento romantický krok byl spíše humorný. „Já Lucce říkal, že jestli si mě bude chtít vzít, tak jsem pro. Málem jsme podpálili barák, ale jinak dobrý,” smál se Plekanec v rozhovoru pro iDNES. „Mělo to svoje kouzlo. Skoro u toho uhořel,” doplnila jej Šafářová. Se svatbou byl potom problém. Možná že by si partneři své „ano” řekli mnohem dříve, čekali však, kdy jim veselku umožní epidemická situace. 

Pro Lucii Šafářovou byla svatba naprostou premiérou. Hokejista Tomáš Plekanec byl v minulosti již jednou ženatý se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou a jejich rozvod byl velmi bouřlivý. Nyní však konečně vypadá spokojeně. 

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se vzali:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU