Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Detaily ohledně svatby: Plekanec a Šafářová promluvili o zasnoubení

Tomáš Plekanec Lucie Šafářová
Tomáš Plekanec Lucie Šafářová
Zdroj: Profimedia

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec působí jako pár z reklamy na rodinné štěstí. Jiskra mezi nimi přeskočila už před více než dvěma lety. Dnes spolu vychovávají dceru Leontýnku a plánují svatbu. Podrobností o chystaném obřadu ale moc neprozradili.

„Nic nás netlačí a žádný konkrétní termín zatím nemáme,“ uvedl Plekanec v pořadu Život ve hvězdách. Podrobnosti o chystané svatbě se zjevně nikdo kromě jejich blízkých nedozví. Možná oba čekají, až povyroste jejich dcera Leontýnka.

Jako malá by si slib rodičů moc neužila. Udržet ji navíc při obřadu v klidu bude i do budoucna velmi náročné. „Leontýnka je velmi akční dítě. Máme co dělat, abychom ji udrželi chvíli v klidu. Sporty ji asi bavit budou,“ prozradila Šafářová.

„Máme teď hodně radostí i starostí a takto nám to zatím stačí,“ doplnila Plekance ohledně zasnoubení. Šafářová se prostě zatím cítí lépe v roli maminky než nevěsty. Zatímco u tenistky se jedná o prvního potomka, Plekanec je zkušený tatínek.

Tomáš Plekanec Lucie Šafářová Tomáš Plekanec Lucie Šafářová Zdroj: Profimedia

Z předchozího vztahu s Lucií Vondráčkovou má syny Matyáše a Adama. „Kluci jsou na sporty šikovní, hrají dvakrát týdně tenis a dělají i nějakou gymnastiku, to jim jde. Jsem rád, že sportují, a nijak mi nevadí, že to není zrovna hokej,“ řekl stejnému zdroji pyšný Plekanec.

Šafářová jeho zkušenosti kvituje. „Nikdy jsem si nemyslela, kolik rad od tebe dostanu s miminkem, kolik toho zvládneš jako táta a s jakou láskou se o rodinu staráš! Jsi úžasný táta. Milujeme tě a děkujeme,“ napsala na sociální síť.

Byť jim veškerý čas zabere péče o společnou dceru a Plekancovy syny, snaží se najít si i chvilku pro sebe. Není to dlouho, co dokonce vyrazili na rande.

Lucie Šafářová, Tomáš Plekanec Lucie Šafářová, Tomáš Plekanec Zdroj: Profimedia

Malou Leontýnku zřejmě hlídala babička. Bývalá tenistka následně prozradila fanouškům, jaké to bylo. Skoro jako za studentských let, řeklo by se.

Na společnou večeři totiž nevyrazili drahým autem, což by si bezpochyby mohli dovolit, ale obyčejnou tramvají. Přes obrovské peníze, které vydělávali, zůstali skromnými lidmi. Cestou zpět navíc pořádně zmokli. No řekněte sami, nezní to romanticky?

„Vzali jsme to šalinou, ať si dáme to pivo a víno, a na cestě zpět slejvák! Tak snad bude aspoň pár hodin spánku! Zdravím všechny rodiče miminek, kteří vědí, o čem mluvím,“ napsala ke snímku na Instagramu Šafářová v dobrém rozmaru.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky