Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tomáš Plekanec chystá druhou svatbu. Šafářová popsala, jak vypadaly zásnuby

Tomáš Plekanec Lucie Šafářová
Tomáš Plekanec Lucie Šafářová
Zdroj: Profimedia

Tomáš Plekanec již více než dva roky žije spokojený život po boku bývalé tenistky Lucie Šafářové. Dvojice vychovává dceru Leontýnku a otevřeně hovoří o plánování svatby. 

Tomáš Plekanec vedl ještě před dvěma lety naoko spokojený manželský život v Kanadě s Lucií Vondráčkovou. Pak se ale hokejista nečekaně rozhodl od rodiny odejít!

Plekanec po rozchodu požadoval, aby se Vondráčková s jeho dvěma syny vrátila do Čech, a rozhodně nešlo o přátelský rozchod.

Manžel Vondráčkové navíc velice překvapil veřejnost, když pár měsíců po odchodu od rodiny oznámil, že má nový vztah s tenistkou Lucií Šafářovou! Ačkoliv to vypadalo zprvu jen jako úlet, vše mělo nakonec úplně jiný scénář! Fanoušci Vondráčkové ale dodnes její "náhradnici" nemohou přijít na jméno.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec

Tomáš Plekanec vedle Lucie Šafářové doslova září štěstím a nelze si nevšimnout, že se po boku nové partnerky změnil. Zatímco s Lucií Vondráčkovou své soukromí až úzkostlivě tajil, dnes aktivně používá Instagram a sdílí na něm radostné chvilky s novou rodinou.

Hokejista se dokonce v nedávném rozhovoru pro iDnes.cz svěřil s tím, že plánuje druhou svatbu a jeho partnerka popsala, jak u nich proběhly zásnuby! 

"Já Lucce říkal, že jestli si mě bude chtít vzít, tak jsem pro. Málem jsme podpálili barák, ale jinak dobrý," smál se Plekanec a Šafářová vtipnou historku potvrdila "Mělo to svoje kouzlo. Skoro u toho uhořel," řekla iDnesu tenistka, která již brzy ponese příjmení svého muže! Budoucí manželé už dokonce shání termín veselky, vše ale závisí na pandemické situaci!

Tomáš Plekanec Lucie Šafářová

Tomáš Plekanec už má rozvod s Lucií Vondráčkovou za sebou, a tak mu už nic nebrání si vzít matku své dcery, Lucii Šafářovou. "Uvidíme, jak to bude s koronavirem. Musíme si pohrát s daty, nespěcháme, nic nás netlačí," prozradil hokejista výše zmíněnému webu.

Svatba je na spadnutí, a tak tenistka již přemýšlí, jaké příjmení bude se svým budoucím manželem používat, zatím ale jasno nemá. "Ještě jsem nad tím moc neuvažovala, ale asi bych si nechala obě," svěřila se iDnesu.

Veselka ale nenechala v klidu fanoušky Vondráčkové, kteří se v komentářích do tenistky opět začali ostře navážet a nenechali na ni nit suchou!

Lucie Šafářová

Ačkoliv je Tomáš Plekanec s Lucií Šafářovou šťastný, na sociálních sítích mu lidé stále vyčítají odchod od rodiny!

"Nevím, proč to vůbec oznamují. Je to soukromé. Tahala se se ženatým a rozbila rodinu, přijde odměna, na každého dojde." "Tak to mě vůbec nezajímá, odvedla ženatého muže, ono na ni taky dojde." "Být jím, tak se nežením. Za pár let si najde jinou a tuhle i s dítětem taky opustí. Je to zbytečné vyhazování peněz," neberou si s hokejistou a jeho novou rodinou servítky.

Na kritiku je ale tato dvojice již zvyklá, jejich vztah je totiž od začátku mediálně propíraný a vzhledem k situaci nejspíš sami očekávali, že se sem tam nějaký rýpal najde. Přejeme jim hodně lásky do budoucna a těšíme se na hvězdnou svatbu!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky