Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Plekanec a Šafářová se přestěhovali: Luxusní sídlo za 26 milionů kvůli mamince

Tomáš Plekanec, Lucie Šafářová
Tomáš Plekanec, Lucie Šafářová
Zdroj: Profimedia
Tomáš Plekanec, Lucie Šafářová

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se před nedávnem nastěhovali do vily v pražských Třebonicích a tuto adresu si dvojice nevybrala náhodou. Hokejista to má totiž blízko do kladenských Kročehlav, kam se jezdí starat o svou nemocnou maminku.

V roce 2019 se Tomáš Plekanec s Lucií Šafářovou přestěhovali z domu do bytu. Hokejista v té době vlastnil nemovitost na Kladně a tenistka v Brně, rozhodli se ale koupit společné bydlení a pořídili si hnízdečko lásky za 15 milionů korun.

V pětipokojovém bytě o rozloze 170 metrů čtverečních s terasou o velikosti 15 metrů čtverečních se ale spokojená rodinka dlouho neohřála.

Plekancova maminka je totiž dlouhodobě nemocná, a proto se manželé rozhodli investovat do dalšího domu, aby jí mohli pomáhat.

Nový dům za 26 milionů

„Moje maminka onemocněla a rádi bychom jí s celou rodinou byli nablízku. Vím, že ji naše přítomnost hodně pomůže. Tituly a sportovní kariéra nejsou všechno,” svěřil se Tomáš Plekanec svým fanouškům na Instagramu.

Na novém bydlení manželé rozhodně nešetřili. Podle časopisu Rytmus života si dvojice zakoupila dům v hodnotě 26 milionů. V ceně je kromě samotného stavení také obří pozemek o výměře 690 metrů čtverečních a garáž pro dvě auta.

Nechybí rovněž velká terasa krytá pergolou, krytý bazén a rodina má mimo jiné k dispozici tři koupelny.

Plekanec a Šafářová jsou zamilovaní i po letech vztahu

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky