Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tomáš Klus s manželkou zvedají kotvy, po šesti letech dostavěli dům snů

Tomáš a Tamara Klusovi
Tomáš a Tamara Klusovi
Zdroj: profimedia
Tomáš a Tamara Klusovi

Tomáš Klus a Tamara Klusová společně vychovávají tři děti. Pětičlenná rodina potřebuje logicky hodně prostoru. Dosud žil zpěvák s manželkou a jejich ratolestmi ve dvou místnostech, ale nyní se všechno změní. Stěhují se totiž do svého domu snů.

Realizace promyšleného projektu trvala celých šest let. Tamara Klusová a Tomáš Klus jistě dohlíželi na každičký detail a nového domova se nemohli dočkat.

„Posledních pár dní a zvedáme kotvy doslova o dům dál. Jedna etapa skončí a další začíná. Každý mi říká, jak na ty čtyři roky ve dvou místnostech budeme vzpomínat. Já vím, že jo,“ tvrdí na svém Instagramu přesvědčeně Klusová, která se do nového domova těší, a přiznává, že ten starý jí bude chybět.

„Bude to jiné, ale zároveň ta radost z toho šestiletého úsilí a energie, kterou jsme vložili společně se všemi lidmi, kteří se na našem domě snů podíleli, jsou najednou zhmotněné,“ pokračuje Tamara, jež velmi dbá na propojení designu a ekologie.

Zpěvák s manželkou se stěhují do vysněného domu

Dá se předpokládat, že jejich dům bude přesně takový. Takový, jaký si přála. „Domov, místo, kam se vždy můžeme ze všech těch bouří a příběhů vrátit. Místo, kde bydlí láska,“ napsala poeticky manželka Tomáše Kluse.

Po zpěvákově boku je neskonale šťastná, i když ne vždycky tomu tak bylo. Klus se totiž v minulosti dopustil nevěry, a Tamara mu velkoryse odpustila. I proto nyní mohou tvořit spokojenou rodinku. Byť má Klus nadosmrti škraloup.

„Odpuštění z vás nedělá slabou ženu nebo muže, kteří nemají „koule“ na to, odejít. Odpuštění z vás udělá někoho jiného, daleko silnějšího, láskyplnějšího a bezpodmínečně laskavějšího člověka,“ vysvětluje na Instagramu Tamara svůj myšlenkový pochod.

Klusová radí, jak přestát nevěru

„Ano, bolí to. Bolí to tak, že něco v nás umře, ale v tu stejnou chvíli se něco nového narodí. Nová a daleko větší vnitřní síla. Ale co umřít nesmí nikdy, je láska. Jizvy se zahojí, a i když nikdy nezmizí, jednoho krásného dne ztratí vaši pozornost, protože skrze ty krásné věci, které spolu budete žít, se na ně už nebudete chtít ohlížet,“ popisuje Klusová, jak u ní odpuštění proběhlo.

„Bojujte, bořte všechna bludiště a ega, která vám našeptávají cosi o vítězství z té pomyslné bitvy.
Snadno se totiž z vítěze stává poražený,“ konstatuje Tamara při svém rozjímání.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU