Rozdělit čas mezi fanoušky, manželku a tři děti je mnohdy složité. Tomáš Klus je v tom už ale zběhlý a ví, jak na to. V pořadu Host Radiožurnálu se rozpovídal o tom, jak strašidelné chvíle občas zažívá s těmi nejmladšími členy rodiny.

„To jsou někdy úplně šílené stavy. Máme dvě místnosti nad sebou. Jedna je ložnice a druhá společenská místnost a tam jsme my, když nespíme s Tamarou. Jsou hororové okamžiky, kdy ležíme, díváme se na nějaký film a najednou se pomalu otevírají dveře a v té tmavé chodbě stojí to dítě,“ vypráví dramaticky Klus.

„Kdyby tam stál dospělý, tak je to v pohodě, ale když je tam to rozespalý dítě, tak se fakt vyděsíte, i když víte, že jeto vaše dítě. Tak to se klidně u nás teď může dít takový horor,“ dodal Klus polohlasem. S rodinou se snaží být, co nejvíce.

Devět dětí v kapele

„Já jsem vděčný za ten boží dar, že můžu dělat tuhle práci, protože jsem svým pánem. Jsem doma víc, než lidi, co chodí normálně do práce. Na druhou stranu pak je tady léto plné festivalů. Nám se stalo to, že jsme v kapele čtyři a máme devět dětí dohromady, takže se snažíme to přizpůsobovat a být doma,“ popsal zpěvák, jak to v kapele funguje.

Všichni si vycházejí vstříc zejména kvůli tomu, že mají výborné vztahy. „My jsme s klukama v kapele fakt kamarádi. To je jeden z důvodů, proč na nás lidi chodí. Není to jen o muzice, ale i o vztahu. Je vidět, že nás baví být spolu. My jedem turné, které skončí a pak jedeme spolu Na Paluchu s dětma a pak jedeme točit desku, kdy se zavřeme do studia. Naše ženy si ťukají na čelo,“ směje se Klus.

Bez Tamary by prý nebyl nic

Nic by prý ale nezvládl bez své ženy Tamary, ke které má nesmírnou úctu. „Moje žena je pyšná na to, kdo jsem, já a já jsem šťastnej a nesmírně poctěnej, že mi dala možnost žít po jejím boku. Jestli si o mně někdo myslí, že jsem silnej a pevnej v kramflecích, tak je to jenom díky tomu, že mám vedle sebe takovýho člověka jako je Tamara,“ vyznal lásku své ženě zpěvák. O taková slova stojí prostě každá.