Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tomáš Klus a jeho lásky: Před manželkou Tamarou randil s její kamarádkou

Klusovi
Klusovi
Zdroj: Profimedia
Klusovi

Zpěvák Tomáš Klus měl na ženy vždy vytříbený vkus. Největší štěstí však našel až po boku Tamary Kubové, která se později stala jeho manželkou. S jakými kráskami z rybníčku českého showbusinessu randil předtím, než se rozhodl usadit?

Fanynky ho milovali od počátků jeho kariéry a jinak tomu není ani dnes. Zpěvák a příležitostný herec Tomáš Klus si během svého působení dokázal právem vydobýt srdce mnoha posluchačů a diváků. Nelze se proto divit, že i jeho osobní život byl chvílemi bouřlivý.

„Býval jsem poměrně promiskuitní člověk, nikdy jsem nebyl na nějakou vážnou známost. Najednou se to ve mně nějak přepnulo a řekl jsem si jo. V momentě, jde jsem dostal tu příležitost, že jsem takhle viděn, chci to využít k tomu, abych ta média zavalil něčím, co je hezké. Jsem strašně šťastný a hrozně bych to přál každému člověku,” nechal se zpěvák slyšet pro web expres.cz při popisováno jeho vztahu s manželkou Tamarou. Nakonec tedy našel místo po bohu té správné ženy. Které nápadnice však Tamaře přecházely?

Lenka Zahradnická

Herečka Lenka Zahradnická, kterou diváci znají převážně ze seriálů Ordinace v růžové zahradě a Ulice, se do vztahu se známým zpěvákem úplně nehrnula a Tomáš ji musel údajně dlouho uhánět. Nakonec jejich vztah trval zhruba rok.

„Už spolu nejsme. Prostě to nebylo úplně ono a člověk má tendenci věci popohnat. Snad jsme se ale navzájem neztratili a rozešli se jako přátelé. Opravdu to nebylo nic brutálního,” svěřil se Tomáš Blesku v srpnu roku 2009.

Ewa Farna

Pro Ewu Farnou znamenal vztah z Tomášem Klusem záchranu po bolestivém rozchodu s jejím tehdejším přítelem Marcusem Tranem. Láska však vydržela jen několik málo měsíců a v listopadu roku 2011 pak Tomášova manažerka oznámila jejich rozchod. 

„Tomáše mám hrozně ráda. S jeho ženou Tamarou jsou pro mě velkou inspirací, a kdykoliv je něco špatně, vím, že k nim můžu přijít na kafe a probrat to,” Chválila později zpěvačka situaci mezí ní a jejím bývalým partnerem. 

Terezie Kovalová

Štěstí hledal zpěvák také u krásné violoncellistky Terezie Kovalové, ale ani tam jej nenašel. Zakoukal se totiž do její nejlepší kamarádky Tamary Kubové. Terezie pak celou událost pochopitelně velmi smutně nesla.

„Řekla bych, že jsem vložila důvěru tam, kam jsem neměla. Bylo to pro mě těžké období, protože zároveň probíhal rozchod partnerský s ním a přátelský a pracovní s ní,” nechala se hudebnice slyšet pro Blesk.

Tamara Kubová

Dosud poslední partnerkou známého zpěváka je Tamara Klusová, dříve Kubová. Ta dokázala Tomáše zkrotit a dala jeho životu nový směr. Sám zpěvák má pocit, že konečně našel tu pravou.

„Je to krásný! Kdyby se, nedej bože, s Tamarou rozešel, ona by byla první člověk, kterému bych zavolal. je to můj největší kamarád. Díky ní jsem přišel na spoustu věcí. Třeba na to, že si před ní nemusím na nic hrát. Takže jsem vedle ní naprosto klidný,” nechal se slyšet pro týdeník Téma.

Manželé spolu mají tři děti.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky