Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Poslední 3 měsíce života? Zpěvák Tom Parker si vyslechl tragickou diagnózu

Tom Parker
Tom Parker
Zdroj: profimedia.cz

Má krásnou ženu, zdravou dceru a další dětí na cestě. Teď si bývalý člen britské kapely The Wanted Tom Parker vyslechl zdrcující zprávu. Na mozku mu totiž našli zhoubný nádor v konečném stádiu. Zpěvák se však nevzdává. 

Žil si krásným a spokojeným životem. Před patnácti měsíci mu jeho manželka Kelsey porodila zdravou dceru Aurelii a ještě nedávno se rodinka radovala a připravovala na příchod druhého miminka. Teď si ale Tom Parker, bývalý člen skupiny The Wanted, vyslechl děsivou zprávu.

Vše začalo v červenci letošního roku. „Tom si v červenci myslel, že prodělal záchvat, ale nebyla jsem s ním doma, tak jsme si nebyli stoprocentně jistí. Tom ale věděl, že s ním není něco v pořádku, a proto se nechal pro jistotu vyšetřit. Mysleli jsme si, že jde jen o nějakou infekci,” nechal se pro OK magazín slyšet manželka Kelsey. Tom doplnil, že mu byl dokonce proveden test na koronavirus.

Tom Parker a jeho manželka si vyslechli tragickou zprávu

Tom Parker Tom Parker Zdroj: profimedia.cz

„Poslali Toma domu, protože nic nezjistili. Ale Tom pořád cítil, že s ním není něco v pořádku. Proto se po týdnu do nemocnice vrátil a nechal se zapsat na čekací listinu na magnetickou rezonanci. V srpnu jsme odjeli na dovolenou, na které Tom prodělal další záchvat. Bylo to pravdu hrozné,” pokračovala ještě Kelsey. 

Z dovolené jejich kroky směřovaly přímo do nemocnice, kde Tom podstoupil vyšetření na magnetické rezonanci. „Řekli mi, že bude vše hotové během pár hodin, ale nakonec jsem tam zůstal tři dny a dělali mi různé testy,” svěřil se Tom. O několik dní později si zpěvák vyslechl tragickou zprávu. Lékaři mu sdělili, že se jedná o nádor na mozku.

Tom Parker byl členem skupina The Wanted

Tom Parker Tom Parker Zdroj: profimedia.cz

„Bylo to opravdu hrozné. Nemohla jsem v té době být s Tomem v nemocnici kvůli koronaviru. Lékaři mi diagnózu řekli po telefonu. Zároveň řekli, že je to velmi vážné, že se nádor nedá operovat a nastínili, jak bude probíhat léčba,” řekla zdrcená manželka.

Děsivé je zároveň zjištění, že lidé s podobnou diagnózou se většinou dožívají sotva dalších tří měsíců. Na to se však manželé snaží vůbec nemyslet. „Jsou lidé, kterým lékaři řekli, že jim zbývají tři měsíce života, a oni stále žijí. A to i třeba pět let po diagnóze,” řekla Kelsey, která věří v zázrak. „Existuje jeden člověk, Ben, kterému nádor na mozku diagnostikovali před pětadvaceti lety a on stále žije,” dodala ještě Kelsey. 

Tom začal s radioterapiemi a chemoterapiemi. Jak moc úspěšná léčba bude, ukáže jen čas.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU