Cesty Toma Cruise a Shakiry se zkřížily na Velké ceně Formule 1, a přestože Tom o zpěvačku usiloval, Shakira, která se nedávno rozešla s Gerardem Piquém, neměla zájem. Údajně Toma požádala, aby ji "nechal na pokoji". Nyní údajně zpěvačka randí s Lewisem Hamiltonem.

Shakira však není jedinou obrovskou hvězdou, o které se ve spojitosti s Cruisem v průběhu let spekulovalo. Jak připomíná cosmopolitan.com, zažil "žhavý" románek s Cher a dobře známé je i jeho bouřlivé manželství s Katie Holmesovou. Koho ještě slavný herec balil?

Cher

Tom Cruise prožil krátký románek s ikonickou zpěvačkou po jejich setkání v roce 1985. Tehdy bylo Tomovi 23 a Cher 38 let. Když se pak znovu setkali v Bílém domě, navázali vášnivý vztah. Cher dokonce Toma označila za jednoho ze svých "nejlepších milenců".

Mimi Rogersová

První manželkou Toma Cruise se v květnu 1987 stala Mimi Rogersová, pouhý rok poté, co se poznali. Manželství však po třech letech skončilo rozvodem. Tom přiznal, že před Mimi nikdy nezažil lásku a považoval ji krom milenky i za svou nejlepší kamarádku.

Nicole Kidmanová

Tom Cruise a Nicole Kidmanová byli jednu dobu nejslavnější hollywoodský pár. Seznámili se při práci na film Tropická bouře z roku 1989, v době, když byl Tom ještě ženatý s Mimi Rogersovou. Přitažlivost dvojice z plátna přímo sršela, a není divu - oba otevřeně mluvili o vzájemné silné fyzické přitažlivosti. Tomova láska s Nicole vedla k rozvodu s Mimi. Vzali se v roce 1990 a rozvedli se v roce 2001.

Penelopé Cruz

Po konci manželství s Nicole Kidmanovou se v roce 2000 při natáčení filmu Vanilkové nebe Tom seznámil se španělskou herečkou Penelopé Cruz. Chodit spolu začali po dokončení Tomova rozvodu s Nicole. Vydrželi spolu tři roky, než se jejich cesty v roce 2004 rozdělily.

Katie Holmesová

V dubnu 2005 Tom navázal hojně propíraný vztah s Katie Holmesovou. Poprvé se jako pár společně ukázali v Římě. O pouhý rok později přivítali na svět dceru Suri. V roce 2006 také Tom a Katie uzavřeli sňatek při scientologickém obřadu. Vztah však čelil nejrůznějším kontroverzím, což vyvrcholilo v roce 2012, kdy Katie požádala o rozvod.

Hayley Atwellová

V letech 2021 až 2022 Tom chodil se svou kolegyní z filmu Mission Impossible Hayley Atwellovou. Ačkoli svůj románek nikdy nepotvrdili, podle stránek the-sun.com spolu byli na Wimbledonu v roce 2021. Zdroje tvrdily, že se nakonec rozhodli zůstat pouze přáteli, protože pozornost veřejnosti pro ně byla jedním slovem zdrcující.

Shakira

Poslední pokus o další slavný zářez přišel poté, co se Tom Cruise setkal na Velké ceně Formule 1 v Miami se Shakirou. Podle stránek pagesix.com to mezi oběma hvězdami při soukromém rozhovoru pěkně jiskřilo. Tom měl dokonce během jejich setkání přinést Shakiře květiny. "Tom se s Shakirou přátelil. Má obrovský zájem o ni usilovat. Je mezi nimi chemie," tvrdil informátor stránek. "Shakira potřebuje měkký polštář, na který by mohla padnout, a tím by mohl být Tom," tvrdil zdroj a dodal, že je Cruise "hezký a talentovaný chlap". Přednost před Cruisem ale nakonec zpěvačka podle médií dala závodníkovi Lewisi Hamiltonovi.

Související články