Dominika Gottová ještě poměrně nedávno zarytě tvrdila, že se ke svému nevěrnému manželovi Timu Tolkkimu nikdy nevrátí, dnes je ale vše jinak.

Na prvorozenou dceru Karla Gotta ale dolehla samota, a proto se rozhodla odletět do Finska, kde zrušila u soudu svou žádost o rozvod.

Problémový muzikant o návratu své ženy zprvu mlčel, pak ale nakonec přeci jen do Čech poslal své vyjádření do dvou deníků, každé z nich bylo ale naprosto odlišné a v jednom dokonce Gottovou zapřel.

Psychicky nemocný Timo Tolkki se ozval hned dvěma českým deníkům, Expresu a Aha, každému z nich ale tvrdil naprosto odlišné verze příběhu!

"Dominiku stále miluji a chtěl bych s ní znovu žít. To, jestli ve Finsku, nebo v Praze, právě řešíme. K ničemu ji nepřemlouvám, ona snad sama ví, co chce. Jsme na hotelu a pořád jezdíme po úřadech. Finančně na tom nejsem dobře, ale pořád skládám a pracuji, vždy nějaké peníze budou. Domi se teď vrátí do Prahy a vše si promyslíme a uvidíme. Jsem rád, že teď odložíme rozvod stranou," řekl muzikant webu Aha.

Stejný den ale Gottovou zapřel! "Nejsem s Dominikou, jsem sám, mohli byste mi prosím půjčit 300 eur?" odpověděl Tolkki redaktorce Expresu na dotaz, co s manželkou plánují do budoucna!

Není to ale rozhodně poprvé, kdy psychicky nemocný Fin mění své výpovědi podle toho jak se vyspí. Co se týče Dominiky Gottové, její bývalý bytný tvrdí, že se chtěla k Tolkkimu vrátit celou dobu!

"Když u nás ještě bydlela, neustále říkala, že se chce k Timovi vrátit, bála se jen reakce lidí. Ptal jsem se jí, jestli chce Tima zpátky, a ona řekla, že ano, ale měla strach, že už je na to moc pozdě. Byla s ním neustále v kontaktu. Několikrát si kvůli němu nechala změnit telefonní číslo, ale to nové mu pak stejně dala. Ti dva asi nemůžou být bez sebe. Když jsou spolu, zabili by se, ale když jsou od sebe, touží po sobě," prozradil Expresu Miroslav Kolozdiej, který společně se svou snoubenkou Šárkou Rezkovou Slavíkovu dceru několik měsíců u sebe hostil.

Dle slov Dominiky Gottové to navíc vypadá, že už je pevně rozhodnutá! "Nevím, zda dělám chybu, ale prostě Tima stále miluji. Chceme dát věci do pořádku a žít mimo dohled lidí," naznačila už poněkolikáté, že se hodlá vrátit do Finska!

Ze situace není nadšená ani matka Dominiky Antonie Zacpalová, která má o dceru velikou starost! "Já jsem z toho úplně vyřízená! Pořád se snažím uklidňovat tím, že je to její život, ale moc mě to trápí a mám o ni strach. Volala mi pár minut před odletem s tím, že jede pryč, ale že se vrátí. Psychicky mě to nenechává v klidu, ale budu si prostě přát, aby by to bylo dobré. I když si o tom myslím své," řekla Zacpalová deníku Aha.

Jak nakonec návrat nestálé manželské dvojice dopadne, je aktuálně ve hvězdách, pokud se však bude opakovat historie, je více než jasné, že se Gottová opět řítí do záhuby.