Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nečekaná proměna Tima Tolkkiho : Manžel Gottové se snaží dostat do normálu

Timo Tolkki
Timo Tolkki
Zdroj: Profimedia

Timo Tolkki se dal na zcela novou duchovní cestu a jako vždy se o své zážitky dělí se svými fanoušky na Facebooku. Co ale stojí za změnou? Je opravdu motivací jeho manželka Dominika Gottová, nebo finský hudebník usiluje o srdce milenky?

Dominika Gottová nedávno doslova šokovala svým rozhodnutím zrušit rozvod s Timem Tolkkim a pokusit se vztah s problémovým muzikantem zachránit.

Nejstarší dcera Karla Gotta se vydala do Finska, kde zažádala o sociální bydlení, pobyt ale po dvou týdnech nedopadl zrovna nejlépe! Gottová se dokonce měla pokusit o sebevraždu, což ale následně po návratu do Čech zapřela.

Od výletu za hranice již uběhlo pár týdnů a Dominika následně o stěhování záhadně přestala mluvit. Zatímco Gottová propaguje svou knihu a snaží se vydělat nějaké finanční prostředky, Timo Tolkki se v Mexiku pořádně rozjel a to zcela nečekaným směrem!

Timo Tolkki Timo Tolkki Zdroj: Profimedia

Po společném pobytu ve Finsku se Timo Tolkki a Dominika Gottová vydali každý svým směrem. Zatímco Gottova dcera se vrátila do Prahy, její muž překvapivě odletěl do Mexika!

Od té chvilky ovšem oba partneři hrobově mlčí, jak to bude s jejich stěhováním a obnovením vztahu! Hudebník ale pořádně překvapil svým úplně novým přístupem k životu!

"Oceňuji vše a každého, kdo byl součástí mého života. Odpouštím každému, kdo mi nějak ublížil a modlím se za ty, kterým jsem ublížil já, aby mi odpustili. Můj život byla série různých příhod díky kterým jsem dnes tím, kým jsem. Každý den je tolik věcí, které se musíme naučit a ano, opravdu můžeme začít úplně od začátku," píše Tolkki podivné ezoterické myšlenky na svůj Facebook a následně oznámil něco zcela nečekaného!

Dominika Gottová Dominika Gottová Zdroj: Profimedia

Rád bych všem sdělil, že jsem přestal pít alkohol. Pokud budu v budoucnu pít, tak jen ve velice výjimečných případech," šokoval Timo Tolkki na Facebooku.

Manžel Dominiky Gottové nejen přestal pít, ale také denně sportuje a oddává se například dechovým cvičením! "Je to úžasné, po dlouhých letech se mi konečně vrátil můj čich! Znovu cítím různé vůně. Musí to být výsledek mého nového životního přístupu," chlubí se Tolkki!

Kvůli komu se ale bujarý Fin nečekaně změnil, je skutečně otázkou. Před pár dny totiž ještě skrze sociální sítě usilovně sháněl svou mexickou milenku Ingrid Bell, a tak není jasné, zda se nechce zalíbit právě mladší krasavici! Zda nakonec manželství Gottové a Tolkkiho dopadne happyendem, na to si budeme muset ještě počkat, oba jsou totiž doslova nevyzpytatelní...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU