Partnerem půvabné tanečnice je moderátor Evropy 2 Petr Crha alias Nasty. Ten oznámil minulý rok v září rozvod se svou ženou, matkou jeho dvou dětí.

Velká láska

Tanečnice a choreografka Tess se o novém partnerovi rozepsala u společné fotografie. "Říká se, že na samém počátku věků měl člověk čtyři ruce, čtyři nohy, čtyři oči... poté Bůh rozdělil jednoho člověka a jednu duši do dvou těl. A lidská bytost je od té doby poháněna touhou po lásce, po opětovném shledání a spojení se svou druhou polovinou. Svou spřízněnou duší. Také se říká, že když potkáte toho pravého/tu pravou, ihned to poznáte. Prostě to víte, cítíte. Vše jde hrozně rychle a přirozeně, protože ničím jste si nikdy nebyli tak jistí, jako nalezením své druhé poloviny, tedy sebe sama". Hrdličky se od sebe nehnou téměř na krok. Ukázali se spolu na galavečeru České Miss, trávili spolu dokonce i Vánoce. "Tenhle rok mi dal rodinu, mé dvě největší lásky, děkuji. Kaira a Péťa," napsala Tess ke snímku se svým partnerem a společným pejskem.

Odchod manželky

Sympatický moderátor na sobě po rozvodu velmi zapracoval. Táta od dvou dětí se chlubí vypracovaným pekáčem buchet na břiše, který by mu mohl závidět kdejaký soutěžící Love Islandu. S půvabnou tanečnicí, která má tělo samý sval tak tvoří dokonalý pár i vizuálně. Krásnou ženou je i jeho exmanželka. S tou po rozvodu sdílel na svém Instagramu společný snímek. "Už nejsem nějaký ten měsíc pán prstenů. Zajímavý pocit být jeden den double a druhý den single. Život občas není, to co chceš, ale to co vydržíš. Devět let vztahu to byla plochá dráha, a pak přišel motokros, v hlavě jsem zažil Vémoland. Člověk se snaží vyřešit situaci co nejrychleji.. tak jsem nakopl na chvili tinder, bumble.. bumble jsem dokonce dohrál během dvou dnů, tolikrát jsem dal nelíbí, že mi to začalo nabízet muže. Sečteno, podtrženo, uklidněno. Život občas není to, co chceš, ale to, co vydržíš. A když vydržíš, tak jsou věci, které neovlivníš. Nadále jsme přátelé, vychováváme spolu dvě úžasné děti a cílem je jim ukázat, že rozvod není Kosovo." Manželka oblíbeného moderátora opustila údajně kvůli jinému muži.

Související články