Martina Pártlová, Nikol Štíbrová, Patricie Solaříková, Eliška Hanušová, Ornella Koktová, Emma Smetana, Zorka Hejdová a mohli bychom pokračovat, letošní rok je rozhodně ve znamení babyboomu!

Díky lockdownu se celebrity z českého rybníčku začaly rozmnožovat raketovou rychlostí, a tak se v roce 2021 narodí nejedno „koronamiminko“.

Do seznamu nastávajících maminek se zařadila i herečka Tereza Vítů, která těhotenství oznámila na svém Instagramu.

Tereza Vítů bude podruhé maminkou

„Tak my se taky přidáváme k babyboomu 2021! Držte nám, prosím, palce,“ napsala Tereza Vítů k fotce, na které ukazuje své těhotenské bříško.

Herečka si namalovala na břicho vtipný nápis „loading 45%“, čímž naznačila, že je zhruba v polovině radostného očekávání.

Vítů už má doma syna Mikoláše, který se narodil v říjnu 2018. „Tenhle týden byl nejintenzivnější v mém životě. Vyčerpání z porodu bylo zapomenuto v okamžiku, kdy se Mikoláš narodil a podíval se na nás tím svým vševědoucím pohledem. Kontrakce přišly odpoledne, večer jsme odjeli do porodnice a čekala nás dlouhá noc. Miky si počkal na denní světlo a chvilku před osmou ranní se narodil. Honzík mě celou dobu držel za ruku a neskutečně mi pomohl,“ děkovala tehdy na Instagramu hvězda Ulice svému partnerovi za podporu.

Nyní čeká dvojici stejná radost podruhé. Herečka dostala záplavu gratulací od kolegyní z branže.

Tereze Vítů gratulovaly kamarádky herečky

Na radostnou zprávu na Instagramu ihned začaly reagovat kolegyně Terezy Vítů. Podporu vyjádřila například dvojnásobná maminka Marie Doležalová, Bára Jánová ze Slunečné a další.

Mimochodem, s prvním synem nabrala Vítů šestadvacet kilogramů, ale během velice krátké chvilky se jí podařilo zhubnout na svou původní váhu.

I my herečce gratulujeme a přejeme hlavně klidné těhotenství a mnoho zdraví celé rodině.