Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Domácí „teror“: U Rambových velí manžel, dokonce herečce vybírá i oblečení

Tereza Ramba s manželem Matyášem
Tereza Ramba s manželem Matyášem
Zdroj: Profimedia
Tereza Ramba s manželem Matyášem

Tereza Ramba sice patří mezi oblíbené herečky, ale měla by si přestat hrát na módní návrhářku. Její nevzhledné a předražené šaty pro všechny generace díru do světa neudělají. Není se čemu divit, že jí manžel mluví i do toho, jak se oblékat.

Tereza Ramba se nejspíš v době pandemie koronaviru nudí. Jak jinak si vysvětlit, proč se místo herectví nyní zaměřila na módní návrhářství. 

Sama o sobě ví, že příliš vkusu nepobrala, své o tom vědí i módní kritici, kteří jí často nakládali. Tereza je totiž známá tím, že má ráda svůj osobitý volný styl v přírodních barvách. Klidně vyrazí ven i v pyžamu. Své o tom ví její manžel Matyáš, který také není z módních kreací své manželky nadšený.

Do oblékání mi mluví manžel

„Často mám pocit, že jsem módní ikona a vypadám božsky, a když odcházím z domu, tak mi to hrozně sluší. Matyáš mě ale posílá se převléknout. Nakonec mi většinou vybere něco sám a jsme spokojení,“ prozradila pro Super.cz Tereza.

Naštěstí dá Tereza na názory lidí a hlavně pak na svého manžela. K hádkám tak nedochází. Ví, že partnerovi může věřit a po jeho radách vypadá dobře. Nejvíce si však užívá focení, kde na ní pracuje tým stylistů a vizážistů. Ramba přiznává, že jim do práce nikdy nemluví. Spoléhá na to, že své profesi rozumí mnohem lépe než ona.

Nyní však herečka rozjela prodej vlastní kolekce udržitelných šatů, které si prý na sebe může vzít dvacítka, padesátka i sedmdesátka. Názorně do nich také kromě sebe oblékla i celou rodinu, přesněji tedy její ženskou část. V šatech se tak na průvodních fotografiích objevila také její matka či babička.

Astronomická cena za obyčejné šaty

Ne každý si ale hereččiny šaty může dovolit. Nejsou nijak levné. Po kousku z kolekce jménem Láska můžete sáhnout za 5 980 Kč. To si opravdu ženy na mateřské, které ji sledují nejvíce, koupit nemohou. Herečka by se raději měla držet toho, co umí a co ji doteď živilo. A to je hraní. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky